Masterchef Güzide milyonluk eviyle tepki çekmişti paranın kaynağı neredenmiş belli oldu!

Masterchef Güzide milyonluk eviyle tepki çekmişti paranın kaynağı neredenmiş belli oldu!

2019 yılında TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışması ile tanınan Güzide Mertcan, geçtiğimiz günlerde yeni villasının videosunu yayınlayarak bir açıklamada bulunmuştu. Paranın kayanğı belli oldu..

2019 yılında MasterChef Türkiye yarışması ile ismini duyuran Güzide Mertcan o dönemde oturduğu 7 milyon liralık ev yüzünden oldukça yoğun eleştirilere maruz kalmış hatta MasterChef yarışmasında bile torpilli olduğu iddia edilmişti.

Çok Üzgünüm Ama Ev Bizim!

Güzide Mertcan MasterChef yarışmasına veda etmesinin ardından bir Youtube kanalı açarak takipçileri ile oradan iletişim kuruyordu. Geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayınlayan MasterChef Güzide, yine eleştirilerin hedefindeydi.

Aradan geçen iki yılın ardından Güzide Mertcan yeniden gündem oldu. Sebebi ise yeni aldığı villasıydı. Güzide Mertcan evinin içinde tur atarak yaptırdığı tadilattan bahsediyordu ancak evi yeni almış olmalarına rağmen oturamayacaklarını çünkü kocasının işini farklı bir yere taşıdığını belirtiyordu.

Ardından bir açıklama yayınlayan Mertcan şu ifadelere yer verdi; "Özellikle bazı arkadaşlara sesleniyorum, çok üzgünüm ama ev bizim. Biliyorum keşke olmasaydı diyorsunuz. Herhangi bir firmanın reklamını yapmıyorum! Aylardır sosyal medya hesabımda yapım aşamalarını paylaştığım evimizi satıyoruz ancak satmak için almıyoruz tabi ama işte kısmet kocam bu ev yapılırken fabrikasını taşımaya karar verdi dedi. Bize de yeni yollar ve yeni evler göründü gelecekten dedi.

Güzide Mertcan kısa süre sonra bu paylaşımı kaldırırken eski evi ile gündeme gelmekten hiç memnun olmadığı dile getiren bir açıklama daha yaptı. Tüm bu paylaşımlar ise Güzide Mertcan'ın oturduğu bu lüks villalar için paranın kaynağının nereden geldiğini de açıklamış oldu.