Masterchef şampiyonu Serhat Doğramacı Masterchef hakkında her şeyi  açıkladı olay oldu

Masterchef şampiyonu Serhat Doğramacı Masterchef hakkında her şeyi açıkladı olay oldu

MasterChef Türkiye'nin birincisi olan Serhat Doğramacı, yarışma hakkındaki büyük gerçeği açığa çıkardı! Herkesin ağzı açık kalırken Doğramacı'nın sözleri sosyal medyayı salladı! Meğer yarışmanın birincisi olan Serhat'a daha...

2020 yılına damgasını vuran MasterChef yarışmasının birincisi Serhat Doğramacı öyle gerçekleri ortaya çıkardı ki herkesin ağzı bir karış açık kaldı. Serhat Doğramacı, hala ödülünü alamadığını dile getirirken samimi itirafları ile beğeni de topladı...

Ödülü Barbaros ile paylaşmış

ABC Gazetesine konuşan MasterChef şampiyonu Serhat Doğramacı, samimi itirafları ile herkesi şaşırttı. Doğramacı, yarışmadan birinci olduğu halde henüz ödülünü alamadığını ancak, Acun Medya'nın bu konuda çok titiz davrandığını da sözlerine ekledi. Ödül olarak Jeep Renegade markalı bir otomobil alan birinci Serhat Doğramacı, kendisine rakip gördüğü ikinci olan MasterChef Barbaros ile ödülü paylaştığını açıkladı. Yani Doğramacı, resmen arabayı ortadan ikiye bölmüş oldu. 

Programda söylediği "Basit bir şekilde şampiyon olacağım" sözleri karşısında Mehmet Şef delirmişti. Ancak Doğramacı gerçekten de hiçbir fire vermeden birinci olmuştu. 

Şampiyonluğu benden daha fazla hak eden yok ama...

Doğramacı, MasterChef'in arka planında olanlar hakkında da konuştu. MasterChef şampiyonu, şeflerin hiç kimseye kıyak geçmediğini, dile getirerek bir yandan da kimsenin kendisinden daha fazla şampiyonluğu hak etmediğini de dile getirdi. Ancak Emir'in de Barbaros'un da kendisine rakip ve şampiyonluğa aday olduğunu dile getirdi.

Uğur'un diskalifiyesi hakkında da konuştu

Attığı olaylı twitler ortaya çıkınca diskalifiye kararı alınan Uğur hakkında da konuşan Serhat Doğramacı, bu kararın doğru ve yerinde olduğunu söyledi. Acun Medya ve yapımın bunu görmezden gelmesi halinde kendilerine büyük bir saygısızlık yapacaklarını dile getiren Doğramacı, zaten hem Acun Medya'nın hem de yapımın Uğur için ellerinden geleni yaptıklarını da söyledi. Yapım, konu hakkında Doğramacı'ya bunun hakkında "bir can için her şeye değer" dediklerini ancak kendisinin de bunu mantıksız bulduğunu açıkladı. Doğramacı, Uğur'un diskalifiye edilmesinin zamanın şartlarına göre çok doğru ve yerinde olduğunu da vurguladı.