MasterChef Türkiye’nin Son Bölümünden yeni gerilim! Acun Ilıcalı bir kişi daha Kovdu

MasterChef Türkiye’nin Son Bölümünden yeni gerilim! Acun Ilıcalı bir kişi daha Kovdu

TV8'te yayınlanan. MasterChef Türkiye’nin son bölümünde son dakika şoku yaşandı. Acun Ilıcalı Kovdu

MasterChef Türkiye’nin son bölümünde son dakika şoku yaşandı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Acun Ilıcalı, UğurYılmaz Deniz isimli yarışmacının artık yarışma ile ilişiğinin kalmadığını duyurdu.

MasterChef Türkiye’nin Bursa’da çekilen son bölümünden Son Dakika Şoku geldi.

TV8 Kanalının sahibi başarılı işi adamı Acun Ilıcalı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının artık yarışmayla bir ilişiğinin olmadığını söyledi. Başarılı iş adamı Acun Ilıcalı sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, ‘’Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeni ile Masterchef yarışmasıyla ilişği kesilmiştir.’’ İfadelerini açıkladı.

MasterChef Türkiye ile adının duyuran yarışmacı Uğur Yılmaz Deniz’in Aziz Yıldırım ve Ali Koç’unda içinde bulunduğu birçok ünlüye ve kadınların fiziksel görünüşlerine hakaretler yağdırdığı ortaya çıktı.

Uğur Yılmaz Deniz, bu paylaşımlarının gün yüzüne çıkmasının ardından Twitter hesabını kapattı.

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz Kimdir?

MasterChef Yarışmacıları arasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz, 26 yaşındadır ve iki kardeşi vardır. Aşçılık mesleği yapan Uğur Yılmaz Deniz, programa Antalya’dan katılmaktadır. Uğur Yılmaz Deniz, en son işi olarak 2 yıl önce Katar Doha’da aşçılık üzerine çalışmış.

Lezzet konusunda başarılı olsa da sunum konusunda kendisini geliştirmesinin gerektiğini dile getiren MasterChef Uğur, Bodrumda da çalışmıştır.

Çok önceden yaptığı hakaretler dolayı yarışmadan kovuldu. Acun Ilıcalı ise bu durumu Twitter hesabından duyurdu. Acun Ilıcalı bu disiplinli kararı ile yine şaşırtmadı. Tutumlu ve disiplinli davranışlarını birçok yerde gösterdi. Yetenek sizsiniz, Survivor ve MasterChef Türkiye gibi programlarda Acun Ilıcalı’nın disiplin anlayışı daima devam etti.

Başarılı iş adamı Acun Ilıcalı, böyle davranışları daha öncesinde de yapmıştı. Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan yarışmacıyı, yaptığı küstahlıktan dolayı kovmuştu. Acun Ilıcalı yine böyle bir senaryo ile karşı kaşıya kaldı ve kararını verdi. Kanalın istikbali ve disiplini adına doğru karar aldığını birçok yorumcuda onayladı hatta birçok izleyici sosyal medya üzerinden Acun Ilıcalı’ya teşekkür etti.

Uğur Yılmaz Deniz MasterChep Türkiye’den kovuldu fakat sadece oradan kovulmakla da kalmadı. Uğur Yılmaz Deniz’in MasterChef Türkiye’den kovulma sebebi, Twitter hesabı üzerinden çok eski yıllar öncesinde bazı ünlülere ve kadınların fiziklerine karşı yaptığı hakaretlerdir.

Sebep böyle olunca kovulduktan sonra sosyal medya üzerinde de linç yedi. Yıllar önce böyle hakaretleri paylaştığı sosyal medya hesabını hala açık tutmasının veya o twitlerin silinmemesinin saçmalık olduğunu dile getiren sosyal medya kullanıcıları oldu. Birçok ünlü isimler ve popüler kişiler Uğur Yılmaz Deniz hakkında Twitler paylaştı.

Yaptığı hakaretleri suç bulanda oldu, yarışmaya katıldığı halde hesabını kapatmamasına anlam veremeyende. Kısacası birçok insan tarafından olumsuz eleştiriler ve torumlar topladı.

İlgili Haberler