MasterChef’e veda etti! Ortalık yıkıldı Somer Sivrioğlu’ndan Mesaj geldi! ‘’Benim Diyen Şeften…!’’

MasterChef’e veda etti! Ortalık yıkıldı Somer Sivrioğlu’ndan Mesaj geldi! ‘’Benim Diyen Şeften…!’’

TV8 ekranlarında yayınlanan ve fırtınalar estiren MasterChef yarışmasında, dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı yaşandı.

15 Kasım Pazar günü 100. bölümü ile ekrana gelen MasterChef yarışmasında, dokunulmazlık oyunu ve eleme heyecanı yaşandı. Yarışmaya veda eden isim ise mavi takımın kaptanı olan Esra oldu.

Somer şef, gözyaşları ile yarışmadan ayrılan Esra için sosyal medyadan duygusal bir veda mesajı paylaştı.

MasterChef Türkiye yarışmasında son veda eden isim Esra Tokelli oldu. Danilo Şef’in imza tabağı ruby, eleme oyunu sırasında yarışmacılardan istendi. Eleme potasından kurtulmak için 45 dakika boyunca nefes kesen mücadelenin ardından, en zayıf tabak olarak Esra Tokelli’nin tabağı seçildi.

Yarışamaya ağlayarak veda eden Esra, vedasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür mesajı yayınladı. Somer Şef’te bu mesaja karşılık olarak, Esra ile çekildiği bir fotoğrafı İnstagram üzerinden paylaşarak, elenen yarışmacının yeteneğinden söz etti.

Somer Şef, yarışmaya en son veda eden Esra ile birlikte çekildiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Somer Şef fotoğrafın altına, ‘’Belki hayatın bize gönderdiği sürprizler ve zorluklar yüzünden bu mesleğe zamanında girmemiş olabilir ama duruşuyla, lezzetiyle, çalışma azmiyle ve üretkenliğiyle benim diyen şeften daha şeftir. Esra Tokelli yolun açık olsun kuzum’’ sözlerini ekledi.

‘’Gerçek Bir Ailenin…’’

MasterChef’in sahici bir aile ortamının içerisinde olduğunu belirten Esra, Jüri üyeleri ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayarak, gönderisine ekleme yaptı, ‘’Acun Medya altında gerçek bir ailenin ve harika bir ekibin olduğunu bana en güzel şekilde yaşattıkları için çok ama çok teşekkür ederim’’ dedi.

Somer Şefin ve EsraTokelli’nin yaptıkları açıklamalardan sonra, gerçekten samimi bir ortamın olduğunu televizyon başındaki izleyiciler de hissetti. Uzun yıllardan beri sevilerek izlenen yarışma programı MaserChef, bir kez daha duygu dolu anlar yaşatmış oldu.

Eleme oyunlarından sonra yaşanan duygusal anlar daima yaşandı. Aslında MasterChef yarışmasını da sevdiren en önemli özellik buydu. Eleme sonrasında bir yarışmacının veda etmesi değil de veda ederken yaşanan duygusal ortamlardı. Bu duygusallıklar, sevgi ve duygu paylaşımını ekran karşısındaki seyircilere bile hissettirdi.

ulusalpost.com - aktif link verilmeden alıntı yapılamaz!.. 

İlgili Haberler