MasterChef'te yine bir ilk yaşandı. HEDİYE üstüne hediye .. Trabzon burması ve ..

MasterChef'te yine bir ilk yaşandı. HEDİYE üstüne hediye .. Trabzon burması ve ..

Uğur Yılmaz Deniz’in elenmesi ile gündeme oturan 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasında 112. bölüm yayınlandı. Sevilen yarışmada 25 bin lira olan ödülün sahibi açıklanırken, şeflerin açıkladığı sürprizler gündem oldu. İşte 'MasterChef Türkiye 2020'de dün

'MasterChef Türkiye'de 1 Aralık Salı akşamı 112. Bölüm yayınlandı. Ödül oyunu heyecanı yaşanırken 25 bin TL’lik ödül için Özgül, Eray, Barbaros, Serhat, Emir, Ebru ve Sefa ter döktü.

İlk turda kırmızı ve mavi takım Arnavut ciğer için mücadele etti. Şeflerin seçimi ile en zayıf yemek Emir ve Sefa’nınki oldu. Ciğer şiş ise ikinci turun yemeğiydi. Bu turda elenen isimler Ebru ve Serhat olurken, finale kalan isimler Barbaros, Eray ve Özgül oldu. Son turda ise finalistler Edirne tava için mücadele verdi.

Bölümün galibi Eray oldu

Finale kalan isimler Barbaros, Eray ve Özgül Edirne tava için ter döktü. Şefler ödülün sahibini 35 dakikanın sonunda oy birliği ile belirledi. 25 bin TL’lik ödülün sahibi Eray Aksungur oldu.

Serhat Şefe sürpriz

İddialı yarışmacı Serhat Doğramacı'ya şefler sürpriz yaptı. Ödül oyunu öncesinde Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu şefler, yakında evlenecek olan yarışmacıya sürprizlerini açıkladı. Danilo Şef, Doğramacı’nın düğününde Somer Şefin Trabzon Burması takacağını söyledi. Zanna, ayrıca Mehmet şefin de Doğramacı’ya beşibiryerde takacağını açıkladı. Bunun üzerine Mehmet şef, “Eğer Serhat evleniyorsa beşibiyerde hazır” dedi ve Danilo Zanna’nın da düün hediyesi olarak 15 gün balayı hediye edeceğini açıkladı.

İddialı yarışmacı Serhat kim?

Serhat Doğramacının mesleği aşçı ve 23 yaşında. İstanbul’dan yarışmaya katılan Doğramacı yaklaşık 10 yıldır aşçılık yaptığını belirtti. Ayrıca MasterChef 2019 galibi Cemre Uyanık’ı tanıdığını belirtti. ABD’nin Utah eyaletinde kendisiyle birlikte çalıştığını aktaran Doğramacı, Uyanık’ın çalışma şeklini beğenmediğini açıkladı. Yarışmacılardan Alican ve Batuhan’ı desteklediğini söyleyen Doğramacı, finalde ilk 16 kişinin arasına girmeye hak kazanmıştı ve Eray ile sürekli tartışmaktadır. 


 

İlgili Haberler