MasterChef'ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz'den herkesi çok şaşırtan bir hareket...

MasterChef'ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz'den herkesi çok şaşırtan bir hareket...

MasterChef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiye edildiği açıklama yapıldıktan sonra herkes merak içindeydi. Sebebi belli oldu.

TV8 televizyonunda yayınlanan 'MasterChef' yarışmasında geçtiğimiz günlerde bir yarışmacının diskalifiye edildiği konuşulmuştu.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Acun ılıcalı, haberi doğrulamış ve "Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle MasterChef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir" açıklamasında bulunmuştu.

Hesabını Kapattı!

Acun Ilıcalı'nın diskalifiye haberini duyurmasının ardından Twitter hesabını silen Deniz, çok sayıda takipçi kaybettiği İnstagram hesabında da paylaşımları yoruma kapalı hale getirdi.

UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

Uğur Yılmaz Deniz 26 yaşındadır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır.

Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum'da çalışmaya başlamıştır.

Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2'de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

 

İlgili Haberler