Masumiyet Dizisinde Yeni bir skandal patlak verdi seyirci şaşkına döndü

Masumiyet Dizisinde Yeni bir skandal patlak verdi seyirci şaşkına döndü

FOX TV'de yayınlanan Masumiyet dizisinde herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı. Sosyal medya Masumiyette yaşanan gelişme işle çalkalandı. Masumiyet seti karıştı. Dizinin karakterleri...

FOX TV ekranlarının çok konuşulan dizisi Masumiyet'te sular durulmuyor. Yedinci bölümü ile reytinglerde epey bir düşüş yaşayan dizinin yeni bölüm fragmanı herkesi heyecanlandırdı.

Kadına şiddet konusuna değinen dizide başrollerdeki Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın yanı sıra İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın'ın da performansı epey dikkat çekiyor. Büyük bir iddia ile gelen dizi reytinglerde düşüş yaşamasıyla da şaşırtmıştı. Reytingler düşse bile yakın zamanda dizinin hikayesindeki radikal değişiklikler herkesin dikkatini çekmeye başladı.

Ela ve İlker'in yakınlaşması seyirciyi rahatsız etti

Son olarak Ela'nın İlker ile yakınlaşması herkesi şaşırtıyor. İlker hala iki kadını da elinde tutmak isterken Ela'nın ona kanması seyirciyi çıldırttı. İlker'e kötü yorumlar ardı ardına yağarken, Ela'nın tatil için gittiği yerde İlker'le karşılaşarak öpüşmeleri de seyircinin tadını kaçırmıştı.

İsmail neyi itiraf edecek?

Timur, Bahar'a oyunlar oynarken Hale'nin de büyük payı sayesinde çok daha büyük bir gelişme yaşanacak. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanında en çok dikkat çeken gelişme ise İsmail'in ney gördüğü. Fragman zaten "İsmail her şeyi gördü" başlığı ile yayınlandı. Ertuğrul Postoğlu'nun canlandırdığı İsmail Ilgaz, hem İlker'e hem de Hale'ye ilk defa neyi gördüğünü söyledi. İlker ve Hale ise İsmail'in sözleri karşısında şoku yaşadı.

Ertuğrul Postoğlu kim?

Malatyalı oyuncu 1967 senesinde dünyaya geldi. Kanal D ekranlarında seslendirme sanatçısı olarak çalışan Postoğlu, 21 sene sonrasına otuz senelik seslendirme macerasında sonra ise 2014 senesinde yayınlanmaya başlayan ve 2016 senesinde final yapan Paramparça dizisinde rol aldı. Postoğlu, Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı Paramparça dizisinde Avukat Yıldırım karakterini canlandırdı. Bundan öncesinde de tiyatro oyunlarında rol alan Postoğlu, 

Diriliş Ertuğrul dizisinde de Bahadır Bey karakterine hayat vermişti. Aslında Beyaz Peçeli Kadın İstanbul'da dizisi ile televizyona giriş yapan oyuncu bu dizide kaçakçı karakterine hayat vermişti. 1995 yapımı Fırtınalarda da yer alan oyuncu 1997'de Böyle mi Olacaktı dizisindeki Sacit karakterine hayat verdi.