Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye'si Ezgi Mola gençlik fotoğrafını paylaştı olay oldu

Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye'si Ezgi Mola gençlik fotoğrafını paylaştı olay oldu

Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola'nın paylaşımı olay oldu. Ezgi Mola gençlik fotoğrafını paylaştı herkes şaşkına döndü. Meğer Ezgi Mola seneler içerisinde o kadar değişmiş ki...

Masumlar Apartmanı dizisi ile kariyerinin zirvesine ulaşan ve Safiye rolü ile herkesin gönlüne taht kuran sempatik oyuncu Ezgi Mola, sosyal medya hesabı üzerinden hem nostalji yaptı hem de sevenlerini epey şaşırttı.

Ruhi Sarı ile olan fotoğrafını paylaşınca herkes şaşkına döndü

Ünlü oyuncu tiyatro haricinde ilk televizyon deneyimini başrollerinde Cüneyt Arkın'ın da oynadığı Karate Can dizisi ile deneyimlemişti. Bu dizi ile de yıldızı parlayan Mola, Karate Can'da oynarken henüz on yedi yaşındaydı. Aradan iki sene geçtikten sonra Unutma Beni dizisinde görünen Mola, sonrasında Ruhi Sarı ile beraber tol aldığı Sultan Makamı dizisinde görüldü. Ünlü oyuncu instagram hesabından da 2003 senesinde rol aldığı Sultan Makamı dizisinden bir kare paylaştı. Ruhi Sarı ile olan bir fotoğrafını paylaşan Mola "Nasıl da çocuğuz" yazarak nostalji yaptı.

5a.jpg

Ünlü oyuncu yıllar içinde çok değişti

Karate Can dizisinde Özgü Namal ile rol alan Mola, Şevket Çoruh gibi isimlerle beraber 2003 senesinde Sultan Makamı dizisinde yer almıştı. Ünlü oyuncu sonrasında Kanal D'nin büyük ses getiren Hırsız Polis dizisinde yer almıştı. Ünlü oyuncunun hayranları bu dizilerdeki rollerini görünce şaşkına döndü. Güzel oyuncu seneler içerisindeki değişimi ile gözleri doldurdu. 

Ezgi Mola'nın sinema kariyeri

Ünlü oyuncu Ezgi Mola sinema hayatına da 2005 senesinde büyük bir filmle başladı. Ünlü yapım Organize İşler filmindeki Lerzan karakterine hayat veren Mola, sonrasında ise Cem Yılmaz'ın ünlü filmi Hokkabaz'da hemşire rolünü canlandırdı. 

Uğur Yücel'in hem yönetip hem de oynadığı ve başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ve Berrak Tüzünataç'ın bulunduğu Ejder Kapanı filminde de rol alan Mola, Kocan Kadar Konuş ve Maide'nin Altın Günü filmleri ile başarılı bir komedi oyuncusu olduğunu ispatlamıştı.