Masumlar Apartmanı Dizisinin Safiye'si Ezgi Mola'dan Değişiklik Kararı Herkese Duyurdu

Masumlar Apartmanı Dizisinin Safiye'si Ezgi Mola'dan Değişiklik Kararı Herkese Duyurdu

Masumlar Aparmanı'nda Safiye karakterine hayat veren sempatik oyuncu Ezgi Mola'dan samimi itiraf geldi. Bu değişiklik herkesin ağzını açık bıraktı. Dizinin ana karakteri bakın neyi itiraf etti...

TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye karakteri ile oyunculuk dersi veren Ezgi Mola, artık vegan beslendiğini açıkladı.

Dizide çok titiz bir karakteri canlandıran Ezgi Mola, yakın zamanda hayatında pek çok değişiklik yaptığını itiraf etti. Mola yakın zamanda diyete başladığını ve çok büyük kilo verdiğini, sağlığına son günlerde daha da dikkat ettiğini açıkladı. Güzel oyuncu, neredeyse bir haftadır da vegan beslendiğini dile getirdi.

Vegan besleniyor

Beslenme şeklini değiştiren Mola, vegan beslenmenin daha öncesinde çok zor olduğunu düşündüğünü ancak yapmaya başladığında hiç de bir zorluk yaşamadığını açıkladı. Hatta vegan beslenme sayesinde son dört gündür sabah yedi ya da sekiz gibi uyandığını belirtti.

Sağlığına dikkat ediyor

Samimi oyuncu Ezgi Mola, şahsi instagram hesabı üzerinden bazı açıklamalar yaptı. Mola, bir önceki hafta bir sağlık merkezine gittiğini ve check up yaptırdığını açıkladı. Tüm iç organlarının taratıldığını açıklayan Mola, haftada iki kez merkeze gidip glutatyon, ozon takviyesi aldığını bir yandan da lenf masajı yaptırdığını söyledi.

Oyuncu Mola, önceki haftalarda da yakın arkadaşı olan oyuncu Enis Arıkan'ın programına katılmıştı. Oyuncu iki aydır büyük bir hırs yaparak diyete girdiğini, hatta Şeyda Coşkun’la iki hafta şok diyet yaparak beş kilo verdiğini açıkladı. 

Evinde de titiz

Daha öncesinde de Burcu Esmersoy'un youtube kanalındaki Ateşli Sorular programına katılan Mola, evde de çok titiz olduğunu ve evinde herhangi bir dağınıklık olmadığını itiraf etmişti. Mola, evindeki her şeyin bir yeri olduğunu ve bu konuda biraz gıcık olduğunu da dile getirmişti. 

Vegan Beslenme Nedir?

Vegan beslenme ve veganlık, vejetaryenlikten biraz daha ileri seviyede bir hayvansal sömürüye karşı geliştirilen yaşam biçimidir. Vegan beslenme ya da vegan hayat tarzına sahip olan kişiler, hayvansal hiçbir ürün tüketmiyorlar. Yumurta, bal, süt, süt ürünü, et ya da hayvandan elde edilmiş hiçbir şey tüketmeyen veganlar bir yandan da hayvansal sömürüyü kullanarak üretim yapan hiçbir eşyayı da satın almamaktadırlar. 

İlgili Haberler