Masumlar Apartmanı Final Alarmı Verdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bombayı Patlattı

Masumlar Apartmanı Final Alarmı Verdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bombayı Patlattı

TRT1'in iddialı dizisi Masumlar Apartmanı ATV'nin sezonlardır seyirciyi ekrana kilitleyen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile karşı karşıya gelince bakın neler oldu? Reyting savaşları bu dönem de epey...

Salı akşamları ekrana gelen dram dizisi Masumlar apartmanı ile ATV'nin aksiyon dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz arasındaki reyting kapışmasında uzun süredir Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz galip geliyor. Bu da akıllara Masumlar Apartmanı'nın final yapma ihtimalini getirdi.

Bu dizi sezonunda pek çok dizi reytingler nedeniyle final yapma kararı alırken iki büyük dizi kanalı arasındaki savaşı herkes heyecanla takip ediyor. Çük büyük ve sadık bir izleyici kitlesi olsa da Masumlar Apartmanı uzun zamandır ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın önüne geçemiyor. Reytinglerde birinciliği kaptırmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise ATV'nin büyük desteğini alıyor.

Sevilen diziye final kararı gelir mi?

Her hafta kafa kafaya giden reyting yarışında TRT1'in yapımı olan dizi Masumlar Apartmanı uzun zamandır ikinci geliyor. TRT1, son dönemlerde özellikle akşam kuşağı dizilerinde çok büyük bir başarıyı yakaladı. Ancak reyting listelerini takip edenler büyük bir başarı yakalayan Masumlar Apartmanı'nın ikinci olması nedeniyle final yapıp yapmayacağını merak ediyor. TRT1, bu kadar güçlü bir diziye final yaptırır mı bilinmez ancak yakın zamanda dizide büyük bir değişiklik olacak.

Gülben gidiyor

Dizideki sevilen şıpsevdi karakter Gülben'e hayat veren usta oyuncu Merve Dizdar, yakın zamanda diziden ayrılacak. Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi için anlaşan Dizdar'ın hayat verdiği karakter Gülben'in hikayesinin nasıl sona ereceği merak edilirken bu durumun Masumlar Apartmanına etkisinin ne olacağı da izleyicileri tedirgin ediyor.

Merve Dizdar kim?

İzmirli güzel oyuncu Merve Dizdar 1986 senesinde dünyaya geldi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Oyunculuk alanında lisans eğitimi alan Dizdar, Kadir Has Üniversitesi'nde de ileri oyunculuk alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 

Kavak Yelleri dizisine Damla karakteri ile konuk olan oyuncu, Doksanlar, Vatanım Sensin ve Yüz Yüze gibi dizilerde de televizyon ekranlarına geldi.