Masumlar Apartmanının İncisi Farah Zeynep Abdullah herkesi şaşkına çevirdi gerçek ortaya çıktı

Masumlar Apartmanının İncisi Farah Zeynep Abdullah herkesi şaşkına çevirdi gerçek ortaya çıktı

Masumlar Apartmanı dizisindeki performansı ile kendisine herkesi hayran bırakan Farah Zeynep Abdullah hakkındaki o gerçek tüm seyirciyi şaşkına çevirdi. Güzel oyuncunun hayranlarını hayrete düşüren şey ise...

Masumlar Apartmanı'nın İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah, ekranlarda adeta oyunculuk dersi veriyor. Muhteşem performansı ile TRT1 ekranlarındaki Masumlar Apartmanı'na kalite katan başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın dizi sayesinde pek çok yeni hayranı oldu. Abdullah'ın hayranları ise yaşını merak edince şaşırtan gerçeği gördü.

Yaşı epey olay olan oyuncu çok genç göstermesine rağmen 1989 senesinde dünyaya geldi. Şu an 32 yaşında olan güzel oyuncu, 17 Ağustos'ta dünyaya geldi. Aslan burcu olan Abdullah'ın babası Arap annesi ise Boşnak kökenli.

Masumlar Apartmanı Safiye kaç yaşında?

Diğer yandan dizinin başrol oyuncusu Ezgi Mola'nın da yaşı epey şaşırttı. Başarılı performansı ile kendine hayran bırakan Ezgi Mola da 1983 senesinde dünyaya geldi. Hiç otuz sekiz yaşında gibi görünmeyen Mola da Farah Zeynep Abdullah gibi ateş grubuna mensup koç burcu. Mola, 2000 senesinde Akademi İstanbul'da eğitim almaya başlarken, çok genç yaşında "Karate Can" dizisi ile ekranlarda ilk defa boy gösterdi. 

Masumlar Apartmanı Gülben kaç yaşında?

Dizinin başarılı bir diğer oyuncusu olan Merve Dizdar ise kötü haberi vermişti. Yakında diziden ayrılacak olan Dizdar, Nuri Bilge Ceylan'ın bir yapımında rol alacak. Dizdar dizide Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye'nin kardeşi Gülben rolünde oynuyor. Dizdar'ın yaşı da herkesi şaşırttı çünkü minyon bir yapıya sahip olan Merve Dizdar 1986 doğumlu. Otuz beş yaşındaki İzmirli oyuncu Dizdar da yengeç burcu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü bitiren Dizdar, sonrasında eğitimine devam ederek Kadir Has üniversitesinde ileri oyunculuk masterını yaptı.

Masumlar Apartmanı Han kaç yaşında?

Han karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu ise 1985 senesinde İstanbul'da doğdu. Otuz dört yaşındaki oyuncu terazi burcu. Maltepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan Sokullu, üniversitede mankenlik yapmış, 2003 senesinde de Best Model of Turkey'de üçüncü olmuştur.

İlgili Haberler