Masumlar Apartmanı'nın Safiyesi Ezgi Mola Sevgilisini Korkuttu!

Masumlar Apartmanı'nın Safiyesi Ezgi Mola Sevgilisini Korkuttu!

TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine başarı ile hayat veren Ezgi Mola sevgilisi Mustafa Aksakallı'yı korkutunca magazin gündemine bomba gibi düştü. Aksakallı ise o kişilerden yardım istedi...

TRT1'in izlenme rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı'nın Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola temizlikte hızını alamayınca sevgilisi Mustafa Aksakallı'yı korkuttu. Aksakallı Mola'nın görüntülerini çekerek Masumlar Apartmanı ekibinden yardım istedi.

Sosyal medyanın sempatik çifti

Uzun zamandır birlikte olan Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti sosyal medyada takip edilip çok sevilen bir ikili. Eğlenceli halleri ile paylaşımlar yapan Mola ve Aksakallı çifti, son olarak Safiye karakterine bürünen Ezgi Mola'yla beraber güldürdü.

"Korkuyorum"

Mustafa Aksakallı'nın paylaştığı gönderilerde evin içerisinde Safiye gibi giyinerek temizlik yapan Mola görünüyor. Mola'nın toz aldığı çamaşır astığı ve evi süpürdüğü görüntülerin altına Aksakallı "Safiye bizim evde korkuyorum" notunu düştü ve Masumlar Apartmanı ekibine seslendi. 

Çekimleri özlemiş

Aksakallı, paylaştığı durumda "Baktıkça gülesim geliyor, sinirlerim bozuldu." diyerek rejiden duyan varsa Mola'yı hemen sete çağırmasını istedi. 

Mustafa Aksakallı kim?

Ezgi Mola'nın sevgilisi olarak tanınan Mustafa Aksakallı, sosyal medyadan Mola ile yaptığı eğlenceli paylaşımlarla tanındı. İzmirli olduğu bilinen Aksakallı 1985 doğumlu. İzmir ve Kuşadası'nda bazı lüks mekanların sahibi olan Aksakallı, 2019 senesinden bu yana başarılı oyuncu Ezgi Mola ile beraber. Medyaya yansıyan Mola ve Aksakallı aşkı o günden bu yana Mola'nın hayranları tarafından yakından takip ediliyor. Çift hakkındaki evlilik iddialarının ise bir doğruluk payı yok.

Asılsız Ezgi Mola evlendi iddiaları...

Çiftin güzel haberi önceki sene geldi. 2020 senesinde Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı'nın evlilikleri gündeme gelmişti ancak çift aslında evlenmemişti. Daha da öncesinden Mola'nın yakın arkadaşı oyuncu Enis Arıkan'ın da evlilik cüzdanı ile çekilen bir fotoğrafı sonrasında ikilinin evlendiği haberleri yayılmıştı. Mola'nın düğünü ise ikiliden gelen açıklamaya göre covid-19 salgını bittikten sonra gerçekleşecek.

En Yeniler