Masumlar Apartmanı'nın Yıldızı Ezgi Mola Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! "Köpekler Gibi Öğreneceksiniz!"

Masumlar Apartmanı'nın Yıldızı Ezgi Mola Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! "Köpekler Gibi Öğreneceksiniz!"

TRT1'de geçtiğimiz akşam final yapan başarılı dizi Masumlar Apartmanı'nın sevilen başrol oyuncusu Ezgi Mola, şahsi sosyal medya hesabı üzerinden büyük tepki gösterdi! "Köpek gibi öğreneceksiniz!" derken Mola neyi kast etti?

Ezgi Mola twitter üzerinden saldırıya uğrayan akademisyen için tepki gösterdi. "Saygı duymayı it gibi öğreneceksin" mesajı ile ağır konuşan Mola, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde (İTÜ) öğretim görevlisi olan Neşe Nur Akkaya'nın yanında olduğunu açıkladı. 

Sevilen oyuncu duyarsız kalmıyor

Daha öncesinde Musa Orhan hakkında yaptığı paylaşım nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Ezgi Mola, twitter üzerinden paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Sevilen oyuncu, gündemdeki hassas konular hakkında görüş bildirmekten çekinmiyor. Başarılı oyuncu bu sefer de gündeme bomba gibi düşen akademisyen şiddeti  hakkında paylaşımda bulundu.

Ne oldu?

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) öğretim görevlisi Neşe Nur Akkaya, Nişantaşı'nda bir parkta arkadaşları ile otururken saldırıya maruz kalmıştı. Neşe Nur Akkaya'nın yanına yaklaşan E. Ç. ismindeki erkek Akkaya'ya yaklaşarak "Burada sizin gibileri istemiyoruz" sözlerini dile getirdi. Akkaya'ya hakaret eden şahıs, sonrasında yumruklarla kadına saldırdı. Akkaya ise darbeler sonucunda bayıldı. Darp raporu çıkartan akademisyen, saldırgandan şikayetçi oldu. 

Resmen ateş püskürdü

Olay twitter üzerinden gündeme oturunca ünlü oyuncu Ezgi Mola da paylaşımda bulundu. Mola, NeseNurAkkayaYalnızDeğildir etiketini paylaştıktan sonra saldırgan hakkında attığı twitle zehir kustu. Mola, yaşanan olay hakkında kadınların ister türban ister şortla gezebileceğini belirterek saldırgan hareketi iğrenç bulduğunu belirtti. Başarılı oyuncu "Sana ne kardeşim sana ne, istediğini giyecek, istediğini takacak" diyerek saldırgana ateş püskürürken "Saygı duymayı it gibi öğreneceksin, yeter be!" sözleri ile isyan etti. 

Musa Orhan'ın avukatı durmuyor

Hakkında hapis istemi ile dava açılan başarılı oyuncu Ezgi Mola'ya her yerden destek yağarken Orhan'ın avukatı Mola'ya destek olan sekiz ünlü isme daha dava açtı.

Musa Orhan'ın avukatı avukatı Dr. Mehmet Erkan Akkuş daha öncesinde Hazal Kaya, Atilla Taş, Barış Atay, Metin Uca, Hasibe Eren, Aslı İnandık, Mahsun Kırmızgül, İlkay Akkaya, Fatma Turgut, Funda Eryiğit, Serkay Tütüncü, Sarp Akkaya, Tan Taşçı, Ayşenil Şamlıoğlu, Rahşan Gülşan ve Selçuk Balcı'ya dava açmıştı. Geçtiğimiz gün avukat; Aynur Aydın, Gazeteci Ayşe Arman, oyuncular Engin Öztürk, Gülenay Kalkan ve İbrahim Selim, şarkıcılar Melek Mosso ve Gökhan Özoğuz ile yazar Perihan Gün hakkında da suç duyurusunda bulundu.

En Yeniler