Medcezir 70.bölüm

Medcezir 70.bölüm

Medcezir'in 70.bölümde bazı gizli kalmış gerçeklerin üzerine giden ve ciddi ipuçları elde eden Yaman kendisini yol ayrımında buluyor.

Yaman ve Mira'nın bu durumdan nasıl etkileneceği sorusu Medcezir'in bu cuma yayınlanacağı bölümünde yanıtını bulacak...

Medcezir 70.bölüm özeti:

Mira ve Yaman, nişanlarında Nevin’in yokluğunun yarattığı boşluğa rağmen, yine de birbirlerine duydukları aşk ve inançla kazandıkları zaferin tadını çıkarmayı başarırlar. 
 

Yaman, Orkun’un vincin ucunda sallandığını düşündüğü dakikalarda, Yaman ve Mira’nın nişan fotoğraflarını ilk beğenen Orkun olur. Olanları daha fazla gizlemeyi beceremeyen Yaman için de gerçekleri Selim ve Sedef’e anlatmanın zamanı gelmiştir. 
 
Hemşirenin ölümüyle ilgili tüm deliller sürpriz bir şekilde tek bir kişiyi gösterir. Sude göz altına alınır. Bu durum, Mira ile aralarındaki uçurumu daha da derinleştirecektir.
 
Öte yandan o gecenin etkileri herkes üzerinde devam ederken, Uzay'ın aniden İstanbul’dan gitmesi Eylül ve Mert’i farklı etkiler.
 
Yaman'ın kaza ile ilgili şüpheleri vardır. Selim ve Mert de aynı kaygıları taşıyınca, gerçeğin peşinde iz sürerler. Gerçekle yüzleşmek herkes için şaşırtıcı olacaktır...
 
Yayın Günü: 24 Nis
an Cuma
Yayın Saati: 20.30
İşte merakla beklenen dizinin 70.fragmanı: