Megastar Tarkan'dan Yıldız Tilbe'yi şok eden ret cevabı

Megastar Tarkan'dan Yıldız Tilbe'yi şok eden ret cevabı

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı Tarkan, Yıldız Tilbe'den gelen daveti reddedince ortalık karıştı! Ünlü arabesk sanatçısı Yıldız Tilbe gelen ret yanıtına ne yanıt verdi? Tarkan'dan beklenmeyen hamle...

Murat Kekilli'nin başlattığı #HepimizİçinSesVerTürkiye akımına Yıldız Tilbe de katıldı. Salgından ekonomik anlamda etkilenen müzisyenler için başlatılan akıma dahil olan Tilbe, Tarkan şarkısı söyleyip paylaştı ancak Tarkan bu akıma katılmayacağını belirtti. 

Kış Güneşi'ni söyleyerek Tarkan'ı davet etti

Müzik endüstrisi de pandemiden nasibini aldı. Özellikle ekonomik zorluk çeken müzisyenler için Murat Kekilli'nin başlatmış olduğu akıma Yıldız Tilbe de katıldı. Tarkan'dan Kış Güneşi'ni seslendiren şarkıcı, topu sana atıyorum diyerek Tarkan'ı etiketledi.  Sen de kime istiyorsan topu ona at mesajını da paylaşan Tilbe, Orhan Gencebay şarkısı da atmak isterdim ancak sanırım tek top hakkım var mesajını paylaşan Tilbe'ye Tarkan'dan ret yanıtı geldi.

"Akımın neye hizmet edeceğini anlamadım"

Tarkan da sosyal medya hesabı üzerinden Tilbe'ye bir yazılı mesaj iletti. Megastar, öncelikle Yıldız Tilbe'ye sen benim kıymetlimsin seni çok severim dedi. Ancak kendisini ne kadar geri çevirmeyi hiç istemese de söz konusu akımın neye hizmet edeceğini anlamadığını dile getirdi. Tarkan bu sebepten dolayı da içinden bu akımın  parçası olmak gelmediğini belirtirken, Tilbe'ye en iyisi benden geri al ve topu başkasına atıver sözlerini kaydetti. Yıldız Tilbe de bunun üzerine Tarkan'a bir teşekkür mesajı yazdı.

Pası Bu Sefer Gülşen'e Attı Ama... 

Tarkan tarafından reddedilen Yıldız Tilbe, bu sefer de Gülşen'den "Gel Çarem" parçasını seslendirdi. Ancak Yıldız Tilbe'nin Gülşen'e attığı pasa da cevap gelmedi. Kayınvalidesini önceki günlerde kaybeden Gülşen'in bu nedenle cevap veremediği düşünülüyor.

Yıldız Tilbe kim?

1966 senesinde İzmir Konak'ta dünyaya gelen Yıldız Tilbe, 1990 senesinde ilk kez sahnelere çıkmış ve sonrasında Sezen Aksu tarafından keşfedilerek İstanbul'a taşınmıştır. İki sene Sezen Aksu ile çalışan Tilbe, 1992 senesinde profesyonel müzisyenliğe adım atmış ve hala aktif olarak çalışmalar yapan usta bir sanatçı olarak anılıyor.