Mehmet Ali Erbil Korkuttu! İkinci Kez Düştü Hastaneye Zor Yetişti

Mehmet Ali Erbil Korkuttu! İkinci Kez Düştü Hastaneye Zor Yetişti

Başarılı sunucu Mehmet Ali Erbil birkaç sene önce banyoda düşerek rahatsızlanmış ve kendisini zor toparlamıştı. Ekranlara dönmeye hazırlanan Mehmet Ali Erbil ikinci kez düştü! Erbil herkesi korkuttu...

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'in tekrar düştüğü öğrenildi. Apar topar hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili gelişmeler ortaya çıktı. Mehmet Ali Erbil'in talihsiz kazası sevenlerini korkuttu...

Üç yılda toparlanıp ekranlara dönmeye hazırlanırken...

Üç sene öncesinde banyodayken ayağı kayarak düşen Mehmet Ali Erbil'in kaburgaları kırılmış ve akciğer zarı yırtılmıştı. İç kanama geçiren Mehmet Ali Erbil çok uzun zamanlarda sağlık problemleri nedeniyle ekranlardan uzak kalmıştı. Dinlenmeye çekilen ünlü sunucu üç sene sonunda kendini toparladı. İbo Show ve pek çok programa katılan Mehmet Ali Erbil ekranlara tekrar dönmek istediğini belirtirken talihsiz bir kaza daha yaşadı.

İkinci kez düştüğü iddiaları gündemde yankı buldu

Posta gazetesinden Suna Akyıldız'ın aktardığına göre Mehmet Ali Erbil ikinci kez düştü. Şiddetli bir şekilde düşen Erbil yakınları tarafından apar topar hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Bir gün boyunca hastanede tutulan Mehmet Ali Erbil, şu anda da evinde dinleniyor.

İddiaları yalanladı

Mehmet Ali Erbil ise kendisi hakkında çıkan iddiaları yalanladı. Ünlü yapımcı, oyuncu ve iş adamı Tolga Yüce, şahsi instagram hesabı üzerinden Erbil ile bir pozunu paylaşarak iddialara yanıt verdi. Yüce, Erbil'in hastaneye kaldırıldığına yönelik haberlerin gerçek olmadığını açıklarken, Erbil'in herkese çok selamı olduğunu ve ve sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirtti. 

Mehmet Ali Erbil de Tolga Yüce tarafından paylaşılan bu gönderiyi kendisi de paylaşarak iddiaları yalanlamış oldu. Ünlü sunucunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Mehmet Ali Erbil kim?

1957 senesinde İstanbul'da doğan 64 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, komedyenlik, şovmenlik, sunuculuk, oyunculuk yaparken seslendirme sanatçısı olarak da çalışmıştır. Ankara Devlet Konservatuvarı'nda eğitim alan Mehmet Ali Erbil, otuzdan fazla filmde oyuncu olarak rol aldı. Beşten fazla tv programında sunuculuk yapan Erbil üç evlilik yaptı.

En Yeniler