Mehmet Metiner ve Nihal Bengisu Karaca birbirine girdi! Metiner Star Gazetesinden bu yüzden mi Kovuldu?

Mehmet Metiner ve Nihal Bengisu Karaca birbirine girdi! Metiner Star Gazetesinden bu yüzden mi Kovuldu?

Mehmet Metiner ve Nihal Bengisu Karaca birbirine girdi! İkili arasındaki tartışma öyle büyüdü ki Metiner'in Star Gazetesinden kovulduğu iddia ediliyor..

Zaman zaman Ak Partili isimlerin birbirleri ile tartışıp FETÖ'cü olmakla suçlamaları aslında çok alışıldık bir durum ancak bu kez işler biraz daha ciddi. Televizyon programlarında daha önce "Ak Parti düşerse hepimiz yanarız, benim kaçabileceğim bir ülke yok" açıklaması gündem olan Mehmet Metiner zaman zaman yaptığı çıkışlarla Ak Partili isimlerle tartışıyor.

Nihal Bengisu Karaca'da yine Ak Parti'ye yakın olan ve partiyi destekleyen isimlerle tartışan bir yazar. Parti içerisinde ve çevresinde yaşanan tartışmaların odağında olan bu isim bu kez birbirleri ile atışmaya başladılar.

Nihal Bengisu Karaca ve AKP'li Mehmet Metiner arasında bir süredir devam eden FETÖ'cü tartışması iyice alevlendi.

Karaca'dan Metiner'e Tetikçi Çıkışı

Ak Partiye yakın iki isim Nihal Bengisu Karaca ve Mehmet Metiner, parti içerisinde ve çevresinde yaşanan tartışmalarda sıklıkla bu iki ismin adını duymuşsunuzdur. Söyledikleri sözlerle ve yaşadıkları tartışmalarla gündem olan Karaca ve Metiner bu kez başkaları ile değil birbirleri ile tartışmaya başladılar. Hem de ne tartışma!

İthamların havada uçuştuğu ve Fetöcülük suçlamalarının savurulduğu tartışmada taraflar arasındaki kavga git gide alevleniyor.

Ne Olmuştu?

Ak Parti eski milletvekili Mehmet Metiner, geçtiğimiz günlerde soyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Nihal Bengisu Karaca'yı hedef aldı. Attığı twitte; Nihal Bengisu Karaca varken Canan Kaftancıoğlu susmalı bence diyen Metiner, uzun sürecek bir tartışmanın da fitilini ateşlemiş oldu.

Bunun ardından Nihal Bengisu Karaca'dan yanıt gecikmedi elbette. Hizmet hareketi bizim canımızdır' diye ağladığı videolarından bile utanmayan malum tetikçi, yakın dostu olduğunu herkesin bildiği Ali Fuat Yılmazer aracılığıyla dönemin paralel yapısı FETÖ’den güç alırdı eskiden diyerek Metiner'i Fetöcü olmakla suçladı.

Bunun ardından da suçlamalar ve hakaretler havada uçuştu. En son attığı bir Twit ile Mehmet Metiner'in Türk Medya Grubundan kovulduğunu iddia eden Karaca, işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu zamana kadar suç duyurusunda bulunamadığını da belirtti. Daha sonrasında ise Nuh Albayrak, Karaca'nın bu twitini alıntılayarak Mehmet Metiner'in ayrıldığını doğruladı.

işte o twit:

catss-002.jpg