Menajerimi Ara dizisinde deprem! Kötü Haberi aldıktan sonra diziden ayrılmak zorunda kaldı

Menajerimi Ara dizisinde deprem! Kötü Haberi aldıktan sonra diziden ayrılmak zorunda kaldı

Star TV ekranlarında normalden daha farkı olayların yaşandığı ‘’Menajerimi Ara’’ dizisinde büyük kriz yaşandı.

Peş peşe Korona Virüsü salgınına yakalanan oyuncular oldu. Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun Kovid-19 nedenleri ile Menajerimi Ara dizisi geçtiğimiz hafta yayına girmemişti.

Bunun yanı sıra Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncusu Deniz Can Aktaş’ın da yaptırdığı Kovid-19 testinin pozitif sonuçlandığı öğrenildi.

Sıra dışı hikayesi ile ekranlarda yayınlanan ve yayın tarihinin değişikliği ile pazar günleri yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde peş peşe Korona Virüs vakasına rastlandı. Dizinin oyuncularından olan Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu, yaptırdıkları Kovid-19 testlerinin pozitif olmasından dolayı, evden tedavi süreçleri yürütülmeye başlanmıştı.

Bu talihsiz olaylardan sonra geçtiğimiz pazar günü yayın saatinde Star TV kanalında ekrana gelmesi beklenen dizi, oyuncuların korona virüsüne yakalanmalarından dolayı yeni bölümü yayınlanmamıştı. Tüm bu olayların haricinde TV100’den Birsen Altundaş’ın yaptığı habere göre, başarılı genç oyuncuları ve usta isimleri bir arada toplayan Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncusu Deniz Can Aktaş’ında korona virüs salgınına yakalandığını belirtti.

Menajerimi Ara Oyuncularından Deniz Can Aktaş’ın Sağlık Durumu Nasıl Gidiyor?

Şu an sağlık durumu hakkında olumsuz bir şey olmayan ve korona virüs salgınına yakalanan diğer oyuncular Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu gibi tedavisi evden devam edecek olan Deniz Can Aktaş’ın kız kardeşi Hafsanur Sancaktutan’da bu durumdan olumsuz etkilendi.

Hafsanur Sancaktutan, korona virüs testi yaptırdığında sonuçların negatif olmasın rağmen tedbir olması amacı ile ‘’Son Yaz’’ isimli yeni dizinin setine çağırılmadığı söylendi. Üç gün sonra yeniden Kovid-19 testini yaptıracağı ve ardından Son Yaz dizisinin çekimlerine tekrardan katılacağı dile getirildi.

ULUSALPOST.COM AKTİF LİNK VERMEDEN ALINTI YAPILAMAZ..

İlgili Haberler
En Yeniler