Menajerimi Ara Dizisinde En silik karaktere büyük görev seyirci şokta

Menajerimi Ara Dizisinde En silik karaktere büyük görev seyirci şokta

Pazar akşamları Star TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde büyük bir değişiklik yaşandı. Dizinin en silik karakteri çok büyük bir sorumluluk üstlenecek. Seyirci şok yaşadı, yorum sekmesi çöktü...

Star TV'nin pazar akşamı yayınlanan dizisi Menajerimi Ara'nın otuz beşinci bölümünün ön izlemesi yayınlandı. Dizideki değişiklik herkesin ağzını açık bıraktı. Dicle'nin sonunda hayatında yeni bir adım atmaya karar vererek yeni bir başlangıca yürüdüğü görüldü.

Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder ve Fatih Artman gibi güçlü oyuncuları bulunduran dizi Menajerimi Ara, Star TV'nin en sevilen dizisi. Reytinglerde TRT dizisi Teşkilat'a takılan dizi, yine de çok fazla takipçiye sahip durumda. Dizini 18 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümünde şaşırtan olaylar ardı ardına yaşandı. Ceren Taşçı bu bölüme konuk olurken Barış Falay'ın canlandırdığı Kıraç karakterini öfkesine yenik düşerek şaşırtan oyuncu, başarılı oyunculuk performansına karşın bir projenin deneme çekiminde resmen haksızlığa maruz kaldı.

Feris'in mutluluğu kısa sürecek...

Çağla Demir'in hayat verdiği Melisa karakteri ise Serkan'dan boşanmayı istiyordu ancak son anda fikir değiştirdi. Canan Ergüder'in hayat verdiği Feris'le karşı karşıya gelen Melisa, onu acı gerçekle yüzleştirdi. Çünkü Serkan, Feris'e sürpriz bir evlenme teklifinde bulunmuştu ancak Feris Melisa ile karşılaşınca...

Otuz beşinci bölümde olacaklar için yayınlanan ön izlemelerde ise heyecanlı bir bölümün daha yayınlanacağı görüldü. Özellikle Dicle'nin yeni bölümde yeni hayatına yürüyüşü seyirciye bir oh çektirdi.

Dizinin en başından beri Barış ve Beren'in arasındaki aşk üçgenine sıkışıp kalan Dicle'nin artık çok daha mantıklı bir karar vererek kariyerine yönelmesi seyircinin övgüsünü topladı. Ön izlemeye gelen yorumlarda seyirci, Dicle'ye iyi mesajlar verdi. Bölümlerdir süren ağır melodram sonunda bitti gibi duruyor. Özellikle Barış'ın uzun süre Dicle'nin kendisine aşık olduğunu anlayamaması ve Beren'in türlü oyunları seyirciye gına getirmişti.

Sema Ergenekon ile Uğraş Güneş'in senaristliğini üstlendiği dizi pazar akşamı saat 20.00'de 35. bölümü ile seyircisinin karşısında olacak.

İlgili Haberler