Menajerimi Ara Dizisinde Kriz! Dizinin Yeni Bölümünde Ozan Dolunay’ın İfşa Krizi

Her hafta menajerlerin ve ünlülerin hayatından çeşitli hikayeler ile ekranlarda görünen Menajerimi Ara dizinisin yeni bölümüne konuk olarak Ozan Dolunay geliyor.

Menajerimi Ara Dizisinde Kriz! Dizinin Yeni Bölümünde Ozan Dolunay’ın İfşa Krizi
Yayınlanma Tarihi : 26 Kasım 2020 22:25

Ozan Dolunay, sosyal medya üzerinden konuştuğu kadının konuşmalarını ifşa edeceği korkusuyla Feris’e koşacak.

Oyuncuların daima gözler önünde olmalarının hayatlarına nasıl bir etki yaptığını anlatan, menajerlerin bu durumlardan doğan krizleri çözmek için hangi yollara başvurduklarını gösteren Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümünde ekranlarda konuk olarak Ozan Dolunay görünecek.

Dizide Feris’in oyuncusu olarak konuk olacak olan Ozan Dolunay’ın sosyal medyada konuştuğu bir kadınla başı derde giriyor. Bu durumdan korkan Ozan Dolunay, mesajlarının ifşa edilmesi korkusuyla Feris’ten yardım isteyecek ve Ozan Dolunay’ın başına gelen durumlar bir yanda da farklı sorunların çözülmesine yardımcı olacak.

Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Serhat Teoman, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı başarılı dizi olan Menajerimi Ara, her pazar akşamı saat 20.00’de star TV ekranlarında meraklı izleyicileri ile buluşuyor.

Sevilen dizi Menajerimi Ara’da bu hafta yaşanacak olan olaylar herkes tarafından dört gözle bekleniyor. Dizideki yaşanacak olaylardan spoiler ile bilgi edinen seyirciler daha da meraklı bir duruma geldi. Dizi, izleyicilerini her hafta ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Bundan dolayı seyircilerde her hafta sevilen diziyi dört göle bekliyor. Ozan Dolunay gibi başarılı bir oyuncunun da diziye konuk olması, izleyicilerde dizinin yayınlanacak olan yeni bölümü hakkında daha fazla merak uyandırdı.

Hem dizideki rolü hem de sevilen bir isim olmasından dolayı oldukça merak konusu haline geldi. Sosyal medya da büyük ilgi gören dizi, pazar akşamı tüm izleyicileri ile buluşacak.