Menajerimi Ara dizisine 3 bomba konuk oyuncu katılıyor

Menajerimi Ara dizisine 3 bomba konuk oyuncu katılıyor

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'ya üç bomba konuk oyuncu geliyor! Diziye dahil olacak olan isimler herkesin ağzını açıkta bıraktı! Bu isimler ortalığı karıştıracak, işte Menajerimi Ara'nın yeni bombası!

Star TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisi Pazar akşamlarının durağı oluyor. Sevilen diziye dahil olan üç isim ise hayranlarını sevinçten çıldırttı.

Üç büyük oyuncu konuk olacak

Menajerimi Ara yeni bölümü ile bomba gibi gelecek. Star TV ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayacak olan Ada Masalı dizisinin başrolü Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan İzmir'de başlayacak olan çekimlerin öncesinde Menajerimi Ara dizisinde buluşacaklar. Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği dizi Ada Masalı'nın ise yazın ekranlarda olması bekleniyor. Diziye dahil olacak olan üçüncü isim ise Kurtlar Vadisi gibi büyük yapımlarda yer almış usta oyuncu Beyti Engin. Engin de Ada Masalı dizisinde rol alacak.

Akıllara o ihtimal geldi

Bu gelişme nedeniyle Menajerimi Ara dizisinin hayranlarının aklına iki dizi arasında bir etkileşim olacağı ihtimalini getirdi. Star'ın yeni dizisi için iki dizi birleşebilir. Ancak henüz konu ile alakalı olarak resmi bir açıklama gelmedi.

Alp Navruz kim?

1990 senesinde İstanbul'da doğan Navruz, 2016 senesinde Aşk Laftan Anlamaz ve Arkadaşlar İyidir yapımlarında görüldü. Yıldızı parlayan Navruz sonrasında da 2017 ile 2018 sezonlarında ekranlarda olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakteri ile başrol oldu. Alp Navruz, 2018 ile 2019 sezonlarında da Elimi Bırakma dizisindeki Cenk Çelen ve 2020 ile 2021 senelerinde ekranlarda olan Zümrüdüanka yapımında Serhat Demirkan ile başrollerde yer aldı. Şimdi ise Ada Masalı dizisindeki başrolüne hazırlanıyor.

Ayça Ayşin Turan kim?

1992 senesinde Sinop'ta doğan Turan, 2015 senesinde Sevimli Tehlikeli filminde Zeliş karakteri ile başrolde yer aldı. 2007 senelerinde Affedilmeyen ve Hayal ve Gerçek dizilerinde görünen Turan, 2013'te yayın hayatına başlayan Karagül dizisinde Ada Şamverdi karakteri ile başrolde yer almıştı.

Netflix dizisi Hakan: Muhafız'da Leyla Sancak ile başrolde yer alan Turan, Arıza dizisinde de Halide Gürkan'ı canlandırdı.

En Yeniler