Menajerimi Ara dizisinin Feris'i Canan Erdüger Kansere Yakalandı Mesajı Okuyanları Ağlattı

Menajerimi Ara dizisinin Feris'i Canan Erdüger Kansere Yakalandı Mesajı Okuyanları Ağlattı

Star TV'nin sevilen dizisi menajerimi Ara'nın Feris karakterine hayat veren Canan Ergüder kanser oldu. Haberi veren Ergüder'in hayranları üzüntüden yıkıldı. Menajerimi Ara'nın Feris karakterini canlandıran Canan Ergüder'in sağlık durumu ne?

Star TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin başrollerinden olan Canan Ergüder meme kanserine yakalandı. Bir buçuk önce meme kanseri teşhisi konduğunu dile getiren Ergüder, kemoterapiye başlayacağını dile getirerek dizi hayranlarına veda etti. 

Bir çocuk annesi olan başarılı oyuncu Canan Ergüder, meme kanserine yakalandığını üzücü bir mesajla paylaştı. Menajerimi Ara dizisindeki Feris karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ergüder, meme kanseri teşhisi nedeniyle diziye her ne kadar devam etmek istese de artık pandemi sürecinin de etkisi ile kendi istediğinden çok daha erken bir süre önce veda etmek zorunda kaldığını paylaştı. 

İyileşeceğim

Oyuncu kameralara gülümseyen bir fotoğrafını paylaşarak bu fotoğrafın kanser teşhisinden sonra set ekibine yolladığı bir fotoğraf olduğu notunu düştü. Pozitif hissettiği bir an olduğunu ve sağlığı konusunda da pozitif yönde düşündüğünü dile getiren Ergüder, "merak etmeyin, iyileşeceğim" mesajını verdi.

Üç bölüm daha oynayabilecek

Başarılı oyuncu Ergüder, üç bölüm daha Menajerimi Ara dizisinde yer alacağını fakat sonrasında kemoterapi süreci nedeniyle diziye veda edeceğini duyuran Ergüder, tedavisinin izin verdiği sürenin bu kadar olduğuna dikkat çekerek sonuna kadar çalışacağını vurguladı.

Ergüder, süreçte yanında daimi olarak bulunan ailesine, Menajerimi Ara dizisindeki ekip arkadaşlarına, Star TV ekibine ve her seferinde arkasında duran Ay Yapım'a teşekkürlerini iletti.

Başarılı oyuncunun bu vedası ise sevenlerini ağlattı. 

Canan Ergüder kim?

İstanbul'da dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu, ilk olarak Amerika'da Franklin and Marshall College'da tiyatro eğitimi almaya başladı. Sonrasında ise The New School University Actors Studio Drama Programı ile master eğitimi aldı. Yurt dışında pek çok eğitime katılan Ergüder, Hoboken Film Festival'inde Shooting Johnson Roebling uzun metraj filmdeki Nancy karakteri ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldü.