Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncusu Önce Kovuldu Ardından hayatının Teklifi ile Karşılaştı

Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncusu Önce Kovuldu Ardından hayatının Teklifi ile Karşılaştı

Pazar akşamları Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Menajerimi Ara Dizisinin 13. Bölümü geride kaldı.

Yeni bölümünde de herkesi ekran başına toplayarak başarılı reyting ve performans sergileyen Menajerimi Ara dizisinin hikayesinde önemli değişikler meydana geldi. Ahsen Eroğlu koronavirüs salgınına yakalandıktan sonra, başarılı dizi Menajerimi Ara’nın senaryosunda değişiklikler meydana geldi.

Geçtiğimiz günlerde, Ahsen Eroğlu, Bedir Bedir ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun koronavirüse yakalanmalarının ardından sıkça konuşulan dizinin hikayesinde Dicle karakteri Ego Ajans’tan kovuldu. Bu olaya karşı büyük üzüntü gösteren Dicle Serkan’ın yaptığı teklifle birazda olsa rahatladı.

Kadroya yeni katılan Serhat Teoman, dizide Serkan isimli karakter ile rol alıyor. Serhat Teoman, oyuncu Burak Tozkoparan gibi hikaye ye sonradan katılarak etkili bir biçimde yer alan oyunculardan olmayı başardı.

Dicle’nin ajanstan kovulmasını adeta bir fırsat bilen Serkan, Dicle’ye asla reddedemeyeceği bir teklif ile geliyor. Dicle’yi etkilemek için ne bir ev ne bir güzel maaş ve ne de bir güzel arabanın işe yaramayacağını bildiği için Serkan, onu kalbinden vurarak asla hayır diyemeyeceği bir teklifle geliyor.

Serkan’ın Dicle’ye hemen menajer olarak işe başlaması teklifi sözleri, dizinin 14. Bölüm fragmanında izleyiciler ile buluştu. Başarılı dizi olan Menajerimi Ara dizisinin 14. Bölüm öz izlenmesi yayınlandı.

Dizinin yayınlanacak olan her yeni bölümü merakla bekleniyor. Dizi içerisindeki olanlar ve akıcılığı sayesinde birçok insanı ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Her biten bölümün ardından, yeni bölümün yayınlanacağı günü adeta iple çekiyorlar. Muhteşem bir izleyici kitlesi bulunan Menajerimi Ara dizisi her hafta güzel reyting sonuçları ile sonlanıyor. İzleyicisi ve yarattığı ambiyanstan dolayı, sosyal medya platformlarında da oldukça büyük ilgi görüyor.

Dizinin hikayesi ve farklı senaryolarından ziyade oyunculara da büyük iş düşüyor. Bu kadar çok sevilerek izlenmesi için oyuncuların katkısı da oldukça fazla. Oldukça başarılı ve sevilen oyuncu kadrosuna hikaye de eklenince başarı kaçınılmaz oluyor. Her hafta adeta merakla ve heyecanla beklenen dizinin fragmanları bile, dizi öncesinde oldukça fazla izleniyor.

Haber sitelerinde veya sosyal medya platformlarında birçok zaman gündem den düşmeyen konular ile yer alıyor. Genel olarak diz içerisindeki olaylar ve yeni oyuncular sayesinde gündem de ve sosyal medya da oldukça fazla etkileşim alıyor. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Birçok seyirci, fragmanı inceleyerek dizinin yayınlanacağı günü iple çekiyor.

Sitemizde yayınlanan içerikler Ulusalpost.com - Aktif Link verilmeden alıntı yapılamaz...

İlgili Haberler