Merve Şarapçıoğlu boşandığı eşi oyuncu Berk Oktay'a ateş püskürdü! "Kameralara şirin görünmeye çalışmasın!"

Merve Şarapçıoğlu boşandığı eşi oyuncu Berk Oktay'a ateş püskürdü! "Kameralara şirin görünmeye çalışmasın!"

Oyuncu Berk Oktay'ın Merve Şarapçıoğlu ile olan dört senelik evliliği büyük bir skandalla sonlanmıştı. Şarapçıoğlu'nun Oktay'ın müstehcen görüntülerini yayınladığı iddiası ile ceza almasının ardından şimdi de eski çift arasında başka bir dava görülüyor...

Önceki sene büyük olaylarla sonlanan Berk Oktay ve Merve Şarapçıoğlu evliliğinde sular durulmayacak gibi. Dört sene süren evlilik büyük bir skandalla bitmişti. Merve Şarapçıoğlu'nun eşi Berk Oktay'ın çıplak görüntülerini internet ortamında paylaşmasının ardından Şarapçıoğlu iki sene bir ay hapis cezası almıştı.

Berk Oktay'ın mahkemeye sunduğu Mal Rejimi Listesini gören Şarapçıoğlu ise çılgına döndü. Oktay'a ailesinin düğün hediyesi olarak verdiği saatin sertifikasını bile istediğini dile getiren Şarapçıoğlu, Berk Oktay hakkında bir erkeğe yakıştıramadım dedi.

"Gülüp geçiyorum"

Oktay ise konu ile ilgili olarak kameralara zaten ne olduğunu görüyorsunuz açıklamasını yaptı. Güzel bir işi, iyi giden bir ilişkisi olduğunu söyleyen Oktay, ben bu durumlara sadece gülüp geçiyorum dedi.

Merve Şarapçıoğlu ise Oktay'ın kameralara gülerek şirin görünmeye çalıştığını öne sürdü ve kendisinin Mal Rejimi Listesi'nde yazdığı rakamların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını açıkladı. 

"Kanıtlayamaz"

Şarapçıoğlu, Oktay için yangından mal kaçırma derdinde ifadelerini kullanırken Mal Rejimi Listesindeki rakamların çok abartılı olduğunu dile getirdi. Şaraçıoğlu kendisi Norveç vatandaşı olmasına rağmen Mal Rejimi Listesinde Oktay'ın kendi sağlık masraflarını kendisininmiş gibi gösterdiğini açıkladı. 

Kendisine toplam 422 bin liralık bir liste çıkarıldığını açıklayan Şarapçıoğlu, kendisine alınan hediyelerin yüz bin lira olarak yazıldığını ancak bu hediyelerden de Oktay'ın kullanarak babasından gizli ameliyat olduğunu açıkladı. 

Sokak hayvanlarına bağışlayacak

Maddiyata önem vermediğini söyleyen Şarapçıoğlu, boşanmadan gelecek tüm parayı sokak hayvanlarına bağışlayacağını söyledi. Şarapçıoğlu, Oktay hakkında ise "neye gülüyorsun" diyerek kameralara şirin görünmeye çalışıyor sözlerini dile getirdi.