Merve'den Turabi'ye ÇOK ağır sözler

Merve'den Turabi'ye ÇOK ağır sözler

Survivor'da adaların birleşmesinden sonra Merve Aydın'ın Turabi'ye söylediği bu sözler Survivor tarihine geçecek cinsten...

Survivor adasında Turabi'ye şok sözler... Ünlüler takımındaki Merve, Turabi'ye tepkisini "Seni o 'T' harfinin üstüne oturtup adadan üfleyip yollayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum" sözleriyle gösterdi.


Dokunulmazlık oyununa giden Gönüllülerin teknesinde Hasan ve Turabi arasında gerginlik yaşandı. Turabi, Hasan'a: "Oyuna giderken neyi düşünüyorum biliyor musun? Acaba isim yazacağın kişi hakkında neler planlamışsın" dedi. Turabi, "Beni çekemiyorsan kardeşim halay çek, mekik çek ya da fön çek... Sabır çek Baktın olmuyor" diye konuştu.


"SENİ O 'T' HARFİNİN ÜZERİNE OTURTUP..."
Adaların birleşmesi sonrası Ünlüler ve Günüllüler aynı adada yaşamaya başladı. Turabi'nin grubunun tahtalarla T harfi yapması eleştiri konusu oldu. Gönüllüler takımıyla konuşan Merve Aydın, adada herkesin çalıştığını fakat Turabi'nin çalışmadığını söyledi. Merve, "Buraya adaya "T" harfi yazmakla bir şey olunmuyor. Adanın kralı olmuyorsun 'T' harfi yazınca. Kendini ne zannediyorsun. Turabi'cim biraz geri vites yapman gerekiyor bence. Bu adada kimseye krallık verilmiyor." diyerek Turabi'ye yüklendi.


TURABİ'YE AĞIR SÖZLER
Tahtaların boşa ku
llanılmasından şikayet eden Hasan da, Turabi'yi bencillikle suçlarken Sahra 'İnsan değil' dedi. Merve, Turabi'ye tepkisini, ""10 tane 'T' yapsan ne olcak Turabi? Sen ancak 'Tüperman' olursun. Seni o 'T' harfinin üstüne oturtup adadan üfleyip yollayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum" sözleriyle gösterdi.