Mesut Özil 27 Milyon TL’lik Yeni Oyuncağıyla Herkesi Şaşkına Çevirdi

Mesut Özil 27 Milyon TL’lik Yeni Oyuncağıyla Herkesi Şaşkına Çevirdi

Fenerbahçe'ye Transfer olan Mesut Özil oyuncağıyla yeri yerinden oynattı...

Almanya'da başarılı bir performans sergileyen Mesut Özil artık Türkiye'de top koşturacak. Başarılı futbolcuyla ilgili bomba bir magazin haberi var. İşte o bombanın devamıyla ilgili bilgiler

Son dönemde gündemden düşmeyen Mesut Özil'in oyuncağı gündeme yeniden geldi.

Sosyal medyada hızla dolaşıma giren oyuncak ve oyuncağın fiyatı duyanları şaşkına çevirdi. Almanya'dan Türkiye'ye gelerek Fenerbahçe'de oynayacak olan ünlü futbolcu Mesut Özil özel hayatıyla da gündem olmaya devam ediyor.

Mesut Özil'in daha önce paylaşmış olduğu bir sosyal medya paylaşımı yeniden gündeme oturdu! O oyuncak neydi ? Görenlere küçük dilini yutturan oyuncak hakkındaki bilgiler adeta sosyal medyayı sarstı!

İşte Mesut Özil'le ilgili magazin gündemini alt üst eden bomba haberin tüm ayrıntıları.

Avrupa'nın önde gelen futbol kulüplerinde koşturan ve son olarak Türkiye'nin 4 büyüklerinden olan Fenerbahçe Futbol Kulübü'ne transfer olan Türk kökenli yıldız futbolcu Mesut Özil'in sosyal medya hesabından 'soon' (yakında) notunu düşerek dünyanın en pahalı otomobili sayılan Mercedes AMG One'ın bir fotoğrafını paylaştı.

Türkiye'nin en çok satan gazetesi Sözcü'den Ali Gülen'in hazırladığı habere göre Formula 1'de yer alan araçların hızına ulaşan, 1000 beygirlik süper ötesi hızlı ve lüks aracın üretildiği ülke olan Almaya satış fiyatı, vergi hariç 2 milyon 750 bin euro tutarında.

Mercedes AMG One'ın vergisi dahil 3 milyon euro yani 27 milyon TL'yi aştığı ve aracın 2021 yılı içerisinde satışa çıkacak. Sadece 275 adet üretilmesi planlanan aracın mucidinin Formula 1'in efsane pilotu Lewis Hamilton olduğu biliniyor. 

Formula 1'in Ünlü İsimleri Alıyor

Süper ötesi hızlı sayılan aracın eski Formula 1 pilotlarından Nico Rosberg, David Coulthard ve Mercedes takımının pilotluğunu yapan Lewis Hamilton ve Valtteri Bottas ön sipariş verdi.

Dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasına adını yazdıran Mesut Özil'in lüks araba meraka herkes tarafından biliniyor.

İlgili Haberler