Mesut Özil böylesini ilk kez yaptı! Türk kahvesi paylaşınca sosyal medya yıkıldı!

Mesut Özil böylesini ilk kez yaptı! Türk kahvesi paylaşınca sosyal medya yıkıldı!

Efsane futbolcu Mesut Özil yine farkını göstermeyi başardı. Sosyal medya paylaşımıyla adeta gündeme oturdu.

Türk futbolu şu günlerde oldukça heyecanlı Fenerbahçe'ye transfer edileceği konuşulan Mesut Özil yapmış olduğu paylaşımla Osmanlı hayranı olduğunu bir kez daha herkese göstermiş oldu.

En Son Haber adlı internet sitesinde yer alan habere göre son dönemin büyük transferi yapılacak iddialarına yer verildi.

Fenerbahçe transfer bombasını patlatacak ve Arsenal'in dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil Türkiye'ye gelecek. 

Türk Asıllı Alman Yıldız Mesut Özil ise sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımlar yapmaya devam ediyor..

Mesut Özil, "Aşkımla Türk kahvesi" notuyla paylaştığı fotoğrafa binlerce Fenerbahçe taraftarı yorum yağdırdı. Ve herkes helal olsun diye yorumlarda bulundu

MESUT ÖZİL TAM BİR OSMANLI HAYRANI


Mesut Özil'in paylaşımında dikkat çeken detay ise tablolar, Osmanlı motifleriyle hazırlanmış oda ve Osmanlı kitabı ise en dikkat çeken ayrı bir ayrıntıydı...

MESUT ÖZİL'İN GEÇMİŞİ

Alman asıllı Türk yıldız Almanya'da doğup büyüyen ve kariyerini Almanya, İspanya ve İngiltere gibi üst düzey liglerde futbol oynayarak geçirmiştir., Osmanlı İmparatorluğu hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak için özel ders aldığı da bilinen Mesut Özil tam bir Osmanlı hayranıdır. Ayrıca Dünyaca Ünlü yıldızlardan birisi olan Mesut Özil'in yaşamış olduğu evde bir çok Osmanlı Padişahının da tabloları yer almaktadır.. 

Fenerbahçe dev transferi gerçekleştirmesi durumunda Türkiye'de futbol dünyasının çok konuşacağı bomba bir transferin gerçekleşmesi beklenmektedir..

İlgili Haberler