Mesut Özil'den sadece A Milli Takım'da forma giymiş oyuncularla ilgili yorum yaparım diyen Burak Yılmaz'a cevap!

Mesut Özil'den sadece A Milli Takım'da forma giymiş oyuncularla ilgili yorum yaparım diyen Burak Yılmaz'a cevap!

Fenerbahçe'ye transferi konuşulmaya başlandıktan sonra birçok futbolcu ve spor yorumcusunun konuştuğu Mesut Özil ile ilgili yorum yapan Burak Yılmaz'a cevap geldi..

Arsenal'in yıldız oyuncusu dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transfer edilebileceği ile ilgili haberler gündeme düştüğü anda birçok kişi bu konuda yorum yaptı. 

Bu yorumu yapanlardan biri de Futbolcu Burak Yılmaz'dı. Burak Yılmaz, kendisine yöneltilen Mesut Özil sorusuna ben buna değil benimle A Milli Takım formasını giyip aynı ülke için mücadele eden arkadaşlarım ile ilgili soruları cevaplarım demişti.

Bu yorumun ardından günlerce konuşulan Burak Yılmaz, eleştiri oklarının hedefi olmuş ve sadece taraftarların değil spor camiasında bulunan çoğu insanın tepkisini çekmişti.

Ben Kendisine Başarılar Diliyorum

Fenerbahçe ile sonunda anlaşmaya varan ve dün düzenlenen basın toplantısında önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ardından da sözleşme imzalayan Mesut Özil'e Burak Yılmaz'ın yaptığı yorum soruldu.

Fenerbahçe'de oynamanın küçüklükten beri kendisi için bir hayal olduğunu ifade eden Mesut Özil, Fenerbahçe'de olduğu için çok mutlu olduğunu ifade etti. Hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu ve Fenerbahçe'nin başarısı için mücadele edeceğini söyleyen Mesut Özil, Burak Yılmaz'ın kendisi ile ilgili söyledikleri hatırlatılıp neler söylemek istersin sorusuna da cevap verdi.

Kendisine başarılar diliyorum, umarım hem kendisini hem de ülkemizi yurt dışında en iyi şekilde temsil eder cevabını verdi.

İmza Töreni

Fenerbahçe'ye Transfer olacağı bir süredir konuşulan ancak karşılıklı olarak bir açıklama yapılmayan transfer dün gerçekleştirildi.

Londra'dan vedalaşıp ayrılan Mesut Özil ile ilgili her seferinde bizim için hayal sadece adım atıyoruz açıklaması yapılırken dün iki taraf için de o hayal gerçekleşti.

Fenerbahçe Spor Kulübü tesislerinde düzenlenen imza törenine ilgi oldukça yoğundu. Birçok basın mensubu ve yöneticinin katılım gösterdiği toplantıya Bein Sports'un muhabir göndermemesi ancak bir ajans üzerinden süreci canlı yayınlaması da oldukça dikkat çekti.

İmza törenine geçilmeden önce çocuk sevgisi bilinen Mesut Özil'in hayranı olan ikiz taraftarlar yanına çağırıldı. 2019 yılında Fenerbahçe'ye transfer olması için Mesut Özil'e mektup yazan küçük taraftarlar Mesut Özil'in imzaladığı ilk formaların da sahibi oldu.