• BIST 94.783
  • Altın 246,266
  • Dolar 5,9348
  • Euro 6,6206
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 20 °C
  • İzmir 23 °C

Mhp Kars İl Başkanı Yaver Özcan Selim’de Esnafla Buluştu

Mhp Kars İl Başkanı Yaver Özcan Selim’de Esnafla Buluştu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars il ve ilçe teşkilatları, 16 Nisan'da yapılacak Anayasa değişikliği referandumu için çalışmalarını sürdürüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars il ve ilçe teşkilatları, 16 Nisan'da yapılacak Anayasa değişikliği referandumu için çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Yaver Özcan, Milliyetçi Hareket Partisi'nin ucuz hesapların partisi olmadığını, Türkiye adına mücadele eden bir misyonun adı olduğunu belirtti.

MHP Kars İl Başkanı Yaver Özcan, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Selim İlçesi'nde esnaf ziyareti yaptı.

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılanan MHP Kars İl Başkanı Yaver Özcan, "16 Nisan'da bir oylama yapılacak. Bu oylamada insanları kırmadan, düşman olmadan, ikilik yaratmadan onlarında bizim kardeşim, bizim partilimiz, bizim hemşerimiz olduğunu unutmadan, bununda Türkiye Cumhuriyeti'nin içinde bulunduğu durumdan kaynaklı, herkesin dikkatini çeken. İşte Amerika'sı, Avrupa'sı, işte YPG'si, ötesi berisi yani Irak'ın toprağını Amerika 80 parçaya bölmüşken, Irak'ın bir tane şakratan başbakanı işte Türkiye Cumhuriyeti ile savaşırız diyecek cesareti kendi buluyorken, Allah rızası için herkesin elini vicdanına koyması lazım" dedi.

Yani 5 bin yıllık tarihi olan Türkiye Cumhuriyeti Devletine, 2 bin yıllık ordusu olan Türk ordusuna, kendi ülkesini 80 bin millet işgal etmişken biz Türkiye'ye icabında savaşırız diyen bir Irak Başbakanı da varken, insanların elini vicdanına koyması gerektiğini ifade eden Başkan Yaver Özcan, "Arkamızda Türk milletinin olmasını istemeyen devletler varken, bu süreçte Türkiye'nin daha güçlü olması adına, Türk milletinin daha güçlü, her alanda ekonomik anlamda daha güçlü olması adına herkesin bunları yan yana koyarak elini vicdanına koyarak, vatandaşların her kesimine ulaştığı kadar ulaşarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin güçlü olması adına bu referandumda, bunun sadece siyasi parti değil, bir devlet, millet söz konusu olduğunu anlatıp, vatandaşlarımızı, hemşerilerimizi evet noktasında ikna etmemiz gerekiyor. Biz Türkiye Cumhuriyeti'nin güçlü olması adına, Türk Devleti'nin güçlü olmasını adına bu referandumun evetle sonuçlanması için sizlerden destek istiyoruz" diye konuştu.

MHP İl Başkanı Yaver Özcan ve beraberindekiler, Selim'de esnafı tek tek ziyaret ederek 16 Nisan'da "evet" demelerini, neden evet demeleri gerektiğini anlatarak destek istedi. Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan MHP Kars İl Başkanı ve beraberindekiler, daha sonra ilçeye bağlı köylere geçtiler.

MHP İl Başkanı Yaver Özcan 16 Nisan'a kadar vatandaşlarla buluşacaklarını ve Allah'ın izniyle Kars'ta "evet" çıkartarak Türk düşmanlarına, Türkiye'nin güçlü olmasından rahatsız olanlara gereken dersi vereceklerini sözlerine ekledi.

Mhp Kars İl Başkanı Yaver Özcan Selim’de Esnafla Buluştu

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim