MHP lideri Devlet Bahçeli 3 Gazeteciyi hedef aldı! Açık açık uyardı! İşte Bahçeli'nin hedefindeki isimler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Son açıklamasıyla yeri yerinden oynattı! Bahçeli'nin hedefindeki 3 gazeteci kim?

MHP lideri Devlet Bahçeli 3 Gazeteciyi hedef aldı! Açık açık uyardı! İşte Bahçeli'nin hedefindeki isimler
Yayınlanma Tarihi : 18 Ocak 2021 17:57

Türkiye Selçuk Özdağ ve gazetecilere yönelik saldırıyı konuşurken MHP lideri Devlet Bahçeli'den Karar gazetesi yazarlarına şok etkisi yaratan bir uyarı geldi! Bahçeli uyarısında neler söyledi?

Hangi tavsiyede bulundu?

İşte MHP lideri Devlet Bahçeli'nin bomba etkisi yaratan açıklamalarına ilişkin tüm detaylar...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, evinin önünde silahlı ve sopalı saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ile ilgili ilk kez değerlendirmelerde bulundu.

MHP lideri saldırılardan dolayı partisine yapılan eleştiri ve suçlamalara, "Milliyetçi-Ülkücü Hareket’i tarafı olmadığı saldırılarla ilişkilendirmeye ve yargılamaya cüret etmek terörizmin lügatinden beslenenlerin harcıdır. Aynı zamanda bühtandır, komplodur" ifadelerini kullanarak tepki gösterdi.
 
MHP lideri Bahçeli açıklamalarının devamında Gelecek Partisi lideri eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu hedef alarak, "Serok Ahmet’in gündemde olduğu her dönemde Türkiye’de bir sorun olmuştur. Bu şahıs bereketsizliğinin faturasını önce şahsına kesmelidir. MHP’yle didişmek onun haddi ve havsalasının alacağı bir konu değildir. Hangi şaibeli odaklara el açtığı artık ortadadır" diyerek sert sözlerle yüklendi!

ÜÇ GAZETECİYİ HEDEF ALDI! Elif Çakır, Yıldıray Oğur ve Taha Akyol'a: Kiralık köşe yazarları!


Bahçeli açıklamasının devamında  "ABD’deki Başkan değişimiyle eşzamanlı olarak, Serok ve partisinin, aynı şekilde tetikçi köşe yazarlarının hızlandırdığı iftira kampanyaları tesadüfi değil, alçak bir planın mahsulüdür" sözleriyle hedef almış olduğu Karar yazarları Elif Çakır, Yıldıray Oğur ve Taha Akyol'a, "kiralık köşe yazarları" diyerek sert sözlerle yüklendi!