MHP'den Saldırıya Uğrayan Selçuk Özdağ hakkında şok etkisi yaratan açıklama! Zehir Zemberek çıkış

MHP'den Saldırıya Uğrayan Selçuk Özdağ hakkında şok etkisi yaratan açıklama! Zehir Zemberek çıkış

Türkiye Selçuk Özdağ ve gazetecilere yönelik saldırıyı konuşurken MHP'den gelecek yanıt merakla bekleniyordu. Yapılan açıklama okuyanları şok etti.

MHP Genel Başkanının Danışmanından Saldırılara ilişkin şok etkisi yaratan açıklamalar! Okuyan neye uğradığını şaşırdı

Türkiye gündemine bomba gibi oturan Selçuk Özdağ ve siyasetçilere yönelik saldırılar tepki çekerken MHP'den nasıl bir açıklama geleceği merak edilmekteydi.

Cumhuriyet gazetesi Saldırılarla ilgili açıklamaları haberleştirdi. MHP tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmazken Bahçeli'nin en yakınındaki isim gerilini tırmandıracak açıklamalar yaptı.

Bir çok siyasetçi Selçuk Özdağ ve gazetecilere geçmiş olsun dileklerini iletirken Türkiye'de gerilimi tırmandırmak isteyen saldırganlara her kesimden tepki yağıyor..

MHP liderinin en yakınındaki isim ise şok etkisi yaratacak bir çıkış yaptı... İşte Cumhuriyet gazetesinde yer alan o tepki çeken açıklamanın ayrıntıları..

RT TV programcısı Avukat Afşin Hatipoğlu, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu kimliği belirsiz gruplarca saldırıya uğradı. Saldırı sonrası açıklama yapan Selçuk Özdağ, Bahçeli hakkında söylediği ifadelere işaret ederek, "Bu tweetlerin bedeli ödenmiştir" dedi.

Saldırı hakkında birçok siyasi kesimden tepkiler yükselirken MHP, konuya dair sessizliğini korumuştu. Son olarak Özdağ'ın saldırıya uğramasıyla ilgili açıklama yapan MHP'nin Genel Başkan Danışmanı Çiçek, "Her aklına estiğinde ve CHP'nin gözüne girmek için MHP lideri ve kadrosuna saldıran Selçuk Özdağ isimli siyaset döneğine yapılan saldırı sonrası bazı sol medya bugün çıkan yazım sonrası 'Yıldıray Çiçek hedef gösterdi' diyerek olayı haberleştirdi. O MHP lideri ve kadrosuna saldırdı biz de bugün köşe yazımızda kalemimizle gereken cevabı verdik" dedi.

Çiçek açıklamalarını şöyle sürdürdü:

"Bu mantıkla bakacak olursak ve Selçuk Özdağ'ın mensubu olduğu siyasi anlayışın terör örgütü PKK'ya ve FETÖ'ye yakınlığını göz önüne alırsak, o da MHP yöneticilerini bu terör örgütlerine hedef göstermektedir.  Bizim yazdığımız yazı ona yapılacak bin saldırıdan daha ağır darbe olmuştur. Bize bu yeter. Onun yaşadığı olayların muhatabı ise bizler değil hukuktur. 846 kişinin azmettirici katili olan PKK'lı terörist Demirtaş için ‘serbest bırakın’ diyen Gelecek Partili bu alçak zihniyetin hukuka muhtaçlığı ve hukuk araması da ders niteliğindedir. Teröristi övmeyin, şiddeti ve terörü hep kınayın!"