• BIST 93.616
  • Altın 209,991
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 7 °C
  • İzmir 16 °C

Milletvekili Muhammet Balta’dan, Mhp Vakfıkebir İlçe Başkanlığı’na Ziyaret

Milletvekili Muhammet Balta’dan, Mhp Vakfıkebir İlçe Başkanlığı’na Ziyaret
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Vakfıkebir İlçe teşkilatını ziyaret ederek İlçe Başkanı Mustafa Eyüpoğlu...

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Vakfıkebir İlçe teşkilatını ziyaret ederek İlçe Başkanı Mustafa Eyüpoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, beraberindeki Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, AK Parti Vakfıkebir ilçe başkanı Enver İskenderoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Vakfıkebir İlçe Teşkilatını ziyaret ederek İlçe Başkanı Mustafa Eyüpoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ziyaret esnasında bir konuşma yapan AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, "18 maddelik Anayasa değişiklik paketini MHP ile meclise getirdik. Milletin hakemliğine gidilen süreçte MHP Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin atmış olduğu adımlar, almış olduğu inisiyatif çok çok önemlidir. Sayın Bahçeli tek bayrak, tek vatan, tek millet ve tek devlet ülküsü arkasında milletin milli birlik ve beraberliğinin istiklali ve istikbalinin halkın yanında olduğunu göstererek bir devlet adamlığı duruşu ve milli bir teşkilat bilinci sergilemişlerdir. Bizlere destek veren ve bizleri yalnız bırakmayan başta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ve tüm Milliyetçi Hareket Partisi mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 16 Nisan'daki halk oylamasında "Evet" çıkmasıyla birlikte tarihi bir dönemeç yaşanacağını ve bu tarihi adımın ileride ne kadar değerli olduğunun anlaşılacağını ifade eden Balta sözlerini şöyle sürdürdü: " Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi için 16 Nisanda referanduma gideceğiz, burada AK Partinin ve Milliyetçi Hareket Partisinin uzlaşma temelinde üretmiş olduğu yeni anayasa önerisi var. Bunu milletin hakemliğine getiren AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisidir. Mesele parti meselesi değil. Mesele vatan, bayraktır. Geleceğimizdir. 17 Nisan sabahında siyasi ve ekonomik istikrarını yakalamış, güçlü Türkiye, Büyük Türkiye, güçlü bir yürütmeye sahip olan bir Türkiye'ye uyanacağımıza inanıyoruz" dedi.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden MHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Mustafa Eyüpoğlu da "Genel başkanımızın dediği gibi vatan söz konusu olduğunda önce vatan sonra milletimiz daha sonra partimizin menfaatleri gelir. Bu söz genel başkanımızın sözüdür bizler de öyle yaptık. MHP milli meseleler söz konusu olduğunda devleti, milleti önceleyen tutumunu hep ortaya koymuştur. Yine bu tutumu ortaya koyarak evet demiştir.MHP teşkilatları olarak hareketimizin Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin kararı doğrultusunda milletimiz için atılan hiçbir adımdan geri durmayız. Ülkemiz için milletimiz için "evet" diyoruz" diye konuştu.

Milletvekili Muhammet Balta’dan, Mhp Vakfıkebir İlçe Başkanlığı’na Ziyaret

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim