• BIST 91.686
  • Altın 211,538
  • Dolar 5,3854
  • Euro 6,1343
  • İstanbul 13 °C
  • Ankara 11 °C
  • İzmir 20 °C

Milletvekili Özdemir: “Konya, Referandumun Öneminin Farkında”

Milletvekili Özdemir: “Konya, Referandumun Öneminin Farkında”
AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve beraberindeki heyet referandum çalışmaları kapsamında Alaaddin KOMEK...

AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve beraberindeki heyet referandum çalışmaları kapsamında Alaaddin KOMEK Kurs Merkezi'ni ziyaret etti.

AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve beraberindeki heyet SKM çalışmaları kapsamında Alaaddin KOMEK Kurs Merkezi'ni ziyaret etti. Konya'da yaptırdıkları anket sonuçlarında, Konya'da yaşayanların, halk oylamasının önemini çok iyi kavradıklarını dikkat çeken AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, "Evet" diyenin de "Hayır" diyenin de başımızın üzerinde yeri var. Çünkü bu bir ülke meselesidir. Bu meseleye duyarlılık gösteren her insanın bizim katımızda değeri var. Ülke meseleleri ve sorunlarıyla ilgilenmek bizim ayrıca yapmamız gereken bir vatandaşlık görevidir" dedi.

"Tüm liderlerin istediği bir projeydi"

16 Nisan'da yerel seçim, genel seçim ya da Cumhurbaşkanlığı seçimi yapılmayacağını belirten Özdemir, "Daha önce siyasette üst kademelerde bulunmuş olan, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı yapmış olan herkesin istediği ama bir türlü yapma, gerçekleştirme imkanı bulamadığı bir işlemi gerçekleştirmek üzereyiz. Öyle anlaşılıyor ki buna da çok yakınız" diye konuştu.

"Sürece destek olmalıyız"

Yapılacak halk oylamasının önemini anlatan Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ise, "Zor bir süreçten geçiyoruz. Hem ülkemiz hem de dünya açısından. Sistemler değişiyor. Bu süreçte hepimiz Türkiye'nin yeniden doğuşuna şahitlik ediyoruz. Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin daha da güçlenmesine şahit oluyoruz. Referandumu siyasi bir seçim gibi algılamamak lazım. Devletimizin ve milletimizin bekası için, siyasi ve ekonomik istikrar için milli bir proje ve milli bir süreç. Bu süreçte sizlerden destek bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve beraberindeki heyet, ziyarette Alaaddin KOMEK Kurs Merkezi'nde sınıfları gezerek kursiyerlere çiçek hediye etti. Arapça kursunun olduğu bir şubede Milletvekili Özdemir, öğrencilerle Arapça sohbet etti.

Milletvekili Özdemir: “Konya, Referandumun Öneminin Farkında”

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim