• BIST 86.796
  • Altın 248,784
  • Dolar 6,0406
  • Euro 6,7414
  • İstanbul 21 °C
  • Ankara 11 °C
  • İzmir 24 °C

Müdürler Bir Araya Geldi

Müdürler Bir Araya Geldi
İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Edremit'te bulunan resmi ve özel 72 okul ve...

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Edremit'te bulunan resmi ve özel 72 okul ve kurum müdürünün katılımıyla Bengi ve Hedef 3" te 3 projeleri ile ilgili toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantının başında İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; BENGİ projesine yapmış oldukları çalışmalardan dolayı okul müdürlerine çok teşekkür etti. Edremit olarak bu projeyi gerçekten sahiplenildiğini ve il genelinde bu projeye verilen önemin fark edildiğini ve bu durumdan çok memnun olduğunu dile getirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç "İlçemizden güzel başarılar ve örnek projeler çıkması bizleri gururlandırıyor." Dedi. Koç, "Balıkesir Enleri" projesinde "En Kaliteli Okul" olarak belirlenen Altınoluk Mustafa Erçetin Ortaokulunu ve Hamiyet Ferudun Sözen İlkokulunu tebrik ederek, "Okullarımızın bu başarısına katkıda bulunan başta okul müdürü, öğretmen, öğrenci ve velilerini tebrik ederim." dedi. Ayrıca Zeytinli Naim Süleymanoğlu İlkokulu Müdürü Yıldız Koçyılmaz Artan'ın hazırladığı Kardeş Okul Projesi Türkiye'de bir ilke imza atmış olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Koç çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; okulların sosyal medya kullanımı, süt ve üzüm bilgilerinin girilmesi, resmi yazılarla ilgili iş ve işlemler, milli bayramlar ve törenler gibi konularla ilgili hususlara da değinerek, 2. dönem Edremit'te gerçekleşecek faaliyetlerin oldukça yoğun olduğunu ve hem okullarda hem de İlçe Milli Eğitim bünyesinde hızlı bir tempoyla çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti.

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro'da görev yapmakta olan Melek Gülçimen "BENGİ ve Hedef 3'te 3 Projeleri" ile ilgili bugüne kadar yapılan çalışmaların genel bir değerlendirmesini ve projelerin yürütülme sürecini içeren bir sunum yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç Edremit okullarının BENGİ projesine destek verdiğini belirterek; yapılan tüm etkinlik ve çalışmaların bir amaca hizmet etmesi, günlük, rutin eğitim-öğretim faaliyetlerinden faklı olması gerektiğini söyledi. BENGİ projesinin önemle üzerinde durduğu okuma saati etkinlikleri okullarımız tarafından bir plan dâhilinde yapılması, eğitim-öğretim aksatılmadan yürütülmesi gerektiğinin altını çizdi.

Müdürler Bir Araya Geldi

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim