Müge Anlı Daha fazla dayanamadı o da hesap açtı ilk paylaşımı ise tam bir olay

Müge Anlı Daha fazla dayanamadı o da hesap açtı ilk paylaşımı ise tam bir olay

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı programı ile pek çok kişinin hayranlığını kazanan güzel sunucu sonunda bir hesap açtı. İlk paylaşımı ile ortalığı yıkan Anlı bakın ne mesajı verdi? Müge Anlı'dan şok eden hareket...

ATV ekranlarında senelerdir yayınlanan ve hala büyük bir heyecanla takip edilen Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'nın sunucusu sonunda bir instagram hesabı açınca sevenleri mutluluktan dört köşe oldu. Müge Anlının ilk paylaşımında paylaştığı gözler ise herkesin yüzünü gülümsetti.

Ünlü sunucu daha öncesinde herhangi bir sosyal medya hesabına sahip değildi. Ancak kendisi adına pek çok hesap açılmış ve Anlı da defalarca kez bu kişilerin kendisi ile alakalı olmadığını dile getirmişti. Anlı, sonunda kendisine ait bir instagram hesabı açtı. 

Takip edeni takip edecek

Müge Anlı Official ismi ile hesap açan sunucunun ilk paylaşımı kendi fotoğrafı oldu. Yorumlara kapalı olan fotoğrafına ise rekor beğeni yağdı. Sonrasında ise sunucu arkadaşları Şevki Sözen ile Rahmi Özkan'ın koluna girerek verdiği bir pozu paylaşan Anlı, takipçilerine güzel mesajlar yolladı. Fotoğrafı çektirirken pek çok kişinin ekran başında olduğunu bildiğini yazan Anlı, instagram hesabında pek çok sürpriz yapacağını da açıkladı. Takipçilerinin mesajlarını okuyup fotoğraf ve videolarını izleyeceğini dile getiren Anlı, sadece program saatlerinde aktif olacağını da belirtti. Takipçilerinin bu esnada kendisine her konu hakkında yazabileceğini de mesajında belirten sunucu, programda da kendisini takip edenleri geri takip etmek istediğini belirtti.

Kaç takipçisi olacağını açıklayacaktı

Anlı, gün sonunda da kaç takipçiye ulaştığını programda açıklayacağını bir sesli hikaye ile paylaşmıştı. An itibariyle Müge Anlı'nın takipçi sayısı 607 bin kişiyi geçti.

mugeanadsad.png

Sahte Hesaplar Türedi

Müge Anlı'nın hesap açmasının ardından sahte hesapları da anında türedi. Aynı isme sahip olan ancak pir karakter fazladan ekleyen hesaplar, Müge Anlı'nın fotoğraflarını da paylaştılar. 

photo6032583941975815337.jpg

Sahte hesaplar nasıl anlaşılır?

Normal şartlarda ünlü birinin hesabının yanında mavi tik olur ancak bu mavi tiki almak kolay bir süreç değil. Bu nedenle şu anda Müge Anlı'nın da henüz bir mavi tiki yok. Ancak sahte hesaplarından ayırt etmek için ilk olarak hesabın takipçi sayısı ile takip ettiklerinin oranına bakmak gerekiyor. Şu anda 600 bini geçmiş olan Müge Anlı'nın sahte hesaplarındaki takipçi sayısı 100 kişiyi zor buluyor. Diğer yandan sahte hesapların isimleri de normal isimden farklı olabiliyor. Sonunda farklı bir karakter eklemesi ya da isimden bir harf eksik olarak da isimler yazılabiliyor.

İlgili Haberler