Müge Anlı ile İlgili Büyük İddia! ATV'den Mi Ayrılıyor? Bakın Kimden Teklif Aldı...

Müge Anlı ile İlgili Büyük İddia! ATV'den Mi Ayrılıyor? Bakın Kimden Teklif Aldı...

ATV'de yıllardır yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı hakkında bakın nasıl bir iddia ortaya atıldı? ATV ile yolarını ayırması söz konusu olabilir. Öyle birinden teklif aldı ki herkes şaştı kaldı...

ATV ekranlarında 2008 senesinden bu yana yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'nın sunucusu Müge Anlı'ya, medya patronu Acun Ilıcalı teklif götürdüğü iddiaları yankılanıyor.

Senelerdir ATV ekranlarında sunuculuk yapan başarılı isim Müge Anlı, Acun Ilıcalı'nın gözüne takıldı. Ünlü medya patronu yeni dijital platformu Exxen için Müge Anlı'ya teklif götürdüğü ortaya sürüldü. Ilıcalı'nın Müge Anlı'nın programlarında çarpıcı olayları ele alarak çok konuşulanlar arasına girmeyi başarmasından çok etkilendiği ve bu nedenle Müge Anlı ile ortak bir işe imza atmak istediği öne sürüldü.

Müge Anlı, daha öncesinde de bir yarışma programı sunmuş fakat ATV kanalını terk etmemişti. Acın Ilıcalı'nın söz konusu iddiaya neden olan teklifi ise Anlı'nın Exxen platformunda yayınlanacak bir belgeselde bulunması. İddialara göre Ilıcalı, belgesel programına sunucu olarak Müge Anlı'yı dahil etmek istiyor.

Müge Anlı'dan iddialara yanıt yok

İddialar ise ATV'de yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı hayranlarını epey tedirgin etti. Daha öncesinde pek çok youtube projesini bünyesine alan Acun Ilıcalı'nın bu sefer de Müge Anlı'nın programını transfer etme ihtimalini akıllara getirdi. Ancak öne sürülen söylentide bu yönde bir durum bulunmuyor.

Müge Anlı tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Müge Anlı tarafından iddiaların doğruluğu hakkında da ya da yalanlama yönünde bir açıklama yapılmadı.

Exxen ile ilgili yeni adım

Acun Ilıcalı ise Exxen hakkında yeni bir müjde verdi. Daha öncesinde yapılan olumsuz yorumlarla ilgili olarak StoryBox youtube kanalına konuşan Ilıcalı, Exxen'e gelen yorumları değerlendirdi. Ilıcalı, kendisine yapılan değerli eleştirileri dikkate aldığını açıklarken bir yandan da yurt dışına açılacaklarını dile getirdi. Ilıcalı, Türkiye'deki ve Avrupa'daki Exxen'in farklı olacağını, önceliğin ilk olarak Avrupa'ya açılmak olduğunu kaydetti. Ilıcalı'nın ifadelerine göre Türk dizilerinin yurt dışında yayınlayabilecekleri bir Exxen oluşturulacak.