Müge Anlı ile program yapan Arif Verimli'den uyku yorumu. Zeka ile alakası yok!

Müge Anlı ile program yapan Arif Verimli'den uyku yorumu. Zeka ile alakası yok!

Müge Anlı yıllardır ATV ekranlarında program yapan psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli'den şok uyku yorumu...

ATV ekranlarında yayınlanan ve yıllardır Müge Anlı ile Tatlı sert programında psikiyatrist olarak görev alan Prof. Dr. Arif Verimli uyumayan insanlarla ilgili flaş bir uyku yorumunda bulundu.

Ekranlarda sergilediği sakin ve anlayışlı tavrı ile program izleyicilerinin çok sevdiği Prof. Dr. Arif Verimli sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak uyumayan insanlara seslendi.

Kendi yaşamı ile ilgili bir de bilgi paylaşan verimli kendisine yapılan bir yoruma bakın nasıl cevap verdi. Sosyal medya hesabını çok aktif kullanmasa da zaman zaman açıklamalarda bulunan psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli, geceleri uyumayan insanlar için bir uyarıda bulundu.

Uyuyun! Uyumayan Yardım Alsın

Yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programında psikiyatrist olarak görev alan ve insanların yaşamlarına dokunan Prof. Dr. Arif Verimli, sosyal medya hesabından uyumayan ve uyku problemleri olan insanlarla ilgili bir paylaşım yaptı.

Paylaşımında uyku sorunu çeken insanları konu alan Prof. Dr. Arif Verimli, uyuyamayanlar var çok da fazla. Oysa ki 23: 00-04: 00 arasındaki uyku çok değerli. İnsomnia mısınız? Genelleşmiş Anksiyete Bozukluğu mu? Depresyon mu? Gece uyumayanların daha zeki olduğu bir şehir efsanesi! Uyuyun, uyumayan yardım alsın, paylaşımını yaptı. Ardından kendi yaşamı ile ilgili bir de bilgi paylaşan Verimli, saat 00:00'da uyurum, sabah ezanında uyanırım. Bunu disiplinize ettim, açıklamasını yaptı.

Bahse konu olan o twit:

catss.jpg

Bu twitin ardından çok sayıda yorum alan Prof. Dr. Arif Verimli'ye bir takipçisi, bu bir şehir efsanesi değil hocam araştırmanızı öneririm yorumunda bulundu. Bu yoruma kayıtsız kalamayan Prof. Dr. Arif Verimli, ben 40 yıldır araştırıyorum zaten cevabını verdi.

İşte o yazışma:

catsss.jpg

Bu yazışmanın üzerine diğer takipçileri "araştırmanızı öneririm diyen bir terbiyesizlik, lütfen aldırmayın" yorumunu yaparak destek verdi.

Arif Verimli Kimdir?

1 Haziran 1954 Antalya doğumlu olan Arif Verimli, İlk- orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

İlgili Haberler