Müge Anlı Programında Adeta Şok Geçirdi, Bu Zamana Kadar Duyduğum En Vahim Şey!

Müge Anlı Programında Adeta Şok Geçirdi, Bu Zamana Kadar Duyduğum En Vahim Şey!

Müge Anlı’nın sunduğu programın son bölümünde ekran karşısına getirilen iddialar, izleyicileri dehşete düşürdü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Kerem Durur'un kaybına ilişkin araştırmalar yapılırken, Durur'la ilişkisi bulunan Resime Dönmez'in daha 6 aylık olan bebeğini tandırda yaktığı öğrenildi. Müge Anlı, olay karşısında adeta şok geçirdi.

2016 yılında Antalya'da kaybolan ve 2016'dan bu yana hiçbir haber alınamayan 74 yaşındaki Kerem Durur'a ne olduğuyla ilgi araştırmalara, ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programında başlandı.

Kan Donduran Olaylar Öğrenildi


Kerem Durur'un nerede olduğuna dair bilgiler edinilmeye çalışılırken birliktelik yaşadığı Resime Dönmez hakkında öğrenilenler adeta herkesin kanını dondurdu. Anlatılanlara göre Resime Hanım ile Kerem Bey'in birlikteliği, Resime Dönmez’in evli olduğu dönemde başladı. Resime Dönmez'in Kerem Durur'dan önceki eşiyle birlikte Kerem Durur'un kardeşi de Müge Anlı canlı yayınında ortaya şok iddialar attı.

‘6 Aylık Bebeğini Tandırda Yaktı’


Ortaya atılan iddialara göre, Resime Dönmez'in eski eşiyle evli olduğu zamanda henüz 6 aylık olan bebeği tandıra atıldı. Bu konuyla ilgili ağızdan ağıza dolaşan bilgilere göre de bebeği tandıra atanın Resime Dönmez olduğu iddia edildi.

Söylenen bu iddialar karşısında adeta şaşkına dönen Müge Anlı ise, "Bu olay bugüne kadar bu programda duyduğum en vahşi şey, inanamıyorum." şeklinde konuştu.

Yaşanan bu olayın ardından sadece stüdyodaki insanlar değil, TV karşısındaki izleyicilerde şok oldu. İnanılması güç olan bu iddiaların ardından birçok insan bu konu hakkında bolca konuşmaya başladı. Ara ara sosyal medyada da gündem olan bu program, yine herkesi oldukça şaşırttı. İzleyiciler bunun gerçek olmamasını istedi.

Vahşi iddiaların ortaya atıldığı programda birçok olay daha son bulmadı ve aydınlığa kavuşmadı. Bunun için hala araştırmaların yapıldığı programın yeni bölümü, izleyiciler tarafından meraklı bir şekilde bekleniyor.

Yeni bölümde yaşanacak olan olaylar ve çözüme kavuşacak durumlar, birçok kişinin merak ettiği konular arasında. Müge Anlı'nın da oldukça şaşırdığı bu olayların sır perdesi ve diğer olaylar hakkında gelişmelerin yaşanacağı tahmin edilen yeni bölüm, birçok kişi tarafından merakla bekleniyor.

İlgili Haberler