Müge Anlı yayınında sembol isimlerden biri olan Arif Verimli herkesi son gelen haberle şaşırdı!..

Müge Anlı yayınında sembol isimlerden biri olan Arif Verimli herkesi son gelen haberle şaşırdı!..

Uzun yıllardır ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programında vazgeçilmez isimlerden olan Psikiyatr Arif Verimli son gelen haberle sosyal medyayı salladı..

Psikiyatr Arif Verimli ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programında uzun yıllardır yer alan isimlerden. Bakış açısı ve yorumlarıyla sembol isimlerden olan Psikiyatr Arif Verimli bu kez sosyal medyayı sallamayı başardı.

Sosyal medya Psikiyatr Arif Verimli tarafından verilen yanıtları konuşuyor. Psikiyatr Arif Verimli takipçilerine bakın nasıl yanıtlar verdi.

Ekranların fenomen dizisi haline gelen Kırmızı Oda dizisiyle ilgili yaptığı yorumlarla son dönemde sosyal medya kullanıcılarının ilgi odağı haline gelen Arif Verimli twitter tavsiyeleriyle sosyal medyayı alt üst etti.

 

Aşık olalım mı hocam diyen takipçisine olmayın diyen Arif Verimli başka bir takipçisine ise bakın ne diyor..

Neden çay değil hocam? Demir eksikliği yapıyor cevabını verdi... 

Arif Verimli'nin en büyük tavsiyesi ise hayatta mutlu olmakla ilgiliydi. Mutlu olmak için ailenize ve işinize sarılın diyen Arif Verimli ayrıca hiç kimseyi oy verdiği partiye göre sevmeyin yorumunda bulunarak takipçilerine nutuk okumalarını aynı zamanda hayvan sevmelerini tavsiye etti.

Arif Verimli'nin bu açıklamaları bir anda sosyal medyayı yıkıp geçmeye yetti..