Müge Anlı'da açıklandı, herkes ayakta alkışladı! Türkiye'nin konuştuğu dava hakkındaki son karar!

Müge Anlı'da açıklandı, herkes ayakta alkışladı! Türkiye'nin konuştuğu dava hakkındaki son karar!

Türkiye'nin konuştuğu dava hakkındaki şok eden gelişme! Müge Anlı programında açıkladı, herkes ayakta alkışladı! Davanın sonucu çok şaşırttı! Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı olayda bakın cezaevine giden isim kim oldu?

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı programında gündeme getirilen kayıp Zeynep Güngör hakkında ardı ardına pek çok gelişme yaşanmıştı. Geçtiğimiz gün kayıp olan kadının cesedi kırsal alanda ortaya çıkınca polis üç farklı bölgede operasyon düzenleyip sevgilisi, abisi ve ablasını gözaltına almıştı. Genç kadının erkek arkadaşı cinayeti itiraf etmişti. Katil zanlısı hapis cezası alırken ablası ve abisi adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Cinayeti itiraf etmişti

Zeynep Güngör'ün cesedinin bulunmasının ardından yapılan gözaltılar ile mahkemeye çıkarılan sevgili, "kaza oldu" diyerek cinayeti itiraf etmişti. Mahkemeye sevk edildikten sonra Çatalca Adliye Sarayında çıkarıldığı mahkemenin sonucunda "kasten adam öldürme" suçundan tutuklandı. Güngör'ün sevgilisi, metris F tipi cezaevine gönderildi. Programda haberi veren Müge Anlı'nın stüdyosunda alkış koptu.

Abla ve abi serbest bırakıldı

İrfan ve Melek Demir ise programda birbirlerini suçluyorlardı. Gaziantep'te ikamet eden ağabeyi İrfan Demir de Zeynep Güngör'ün adresini katile verdiği iddiası ile gözaltına alınmıştı. Çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şart koşularak serbest bırakılan abi ile abla programda birbirlerini suçluyorlardı.

Ablaları adliyeden ayrılmadı

Çatalca Adalet Sarayı önünden ayrılmayan Zeynep Güngör'ün ablaları, tahminlerinde haklı çıktı. Kardeşlerinin sevgilisi tarafından öldürüldüğünü iddia eden ablalar, katilin yakalanması ile en ağır cezanın verilmesini diledi. Zeynep Güngör'ün katili Ecevit'in ise hak ettiği cezayı alarak Zeynep'in kanının yerde kalmamasını dileyen ablalar, kız kardeşlerinin de masum olduğunu öne sürdü.

İlgili Haberler