Müge Anlı'da Gelen Cinayet İtirafı Seyircinin Kanını Dondurdu

Müge Anlı'da Gelen Cinayet İtirafı Seyircinin Kanını Dondurdu

ATV ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programında bir cinayet itirafı daha geldi. Lütfiye Gündüz cinayeti ile alakası ortaya çıkan şahıstan cinayet itirafı geldi. Seyirci resmen buz kesti...

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı programında bir itiraf daha geldi. Lütfiye Gündüz ve Nezen Germiyen'in cinayetleri ile alakalı olarak bağlantısı ortaya çıkan Ahmet Taşkın hakkında cinayet itirafı iddiası herkesin kanını dondurdu.

Tüm oklar Ahmet Taşkın'a çevriliyor

2013 senesinden beri kayıp olan ve dört çocuk sahibi Lütfiye Gündüz ile 2012'de evinden ayrılmasının ardından cesedi bulunan on üç yaşındaki Nezen Germiyen ile bağlantısı olduğu ortaya çıkan Ahmet Taşkın hakkında şaşırtan bir itiraf gündeme geldi.

Koğuş arkadaşı yayına bağlandı

Canlı yayına telefon bağlantısı ile katılan Rıdvan Öz, 2013 senesinde Ahmet Taşkın ile aynı koğuşta kaldıklarını öne sürdü. Çapıcı iddiayı öne süren Öz, Taşkın'ın koğuştayken kendisine bir itirafta bulunduğunu söyledi. Öz'ün öne sürdüğüne göre Ahmet Taşkın, Nezen Germiyen'i öldürdüğünü kendisine itiraf etmişti.

Benzer bir iddia da Büşra Koçyiğit'ten gelmişti

Stüdyonun kanını donduran iddia daha öncesinde de Büşra Koçyiğit'ten gelmişti. Yıllar önce kaybolan Lütfiye Gündüz'ün sevgilisi olduğu iddia edilen 27 yaşındaki Nurullah Koçyiğit'in kız kardeşi Büşra Koçyiğit'ten gelen iddialar da kan dondurmuştu. Koçyiğit'in iddiasına göre de Taşkın öncesinde Nezen Germiyen'i öldürdüğünü söyleyerek, onu öldürdüğü gibi kendisini de öldüreceği yönünde bir tehditte bulunduğunu öne sürdü. Koçyiğit, Ahmet Taşkın'ın Lütfiye Gündüz'ü bize verin diyerek kendisini dağa kaçırmakla tehdit ettiğini de sözlerine ekledi. Hatta Taşkın'ın okula giderken arabayı üzerine sürdüğünü, kendisini silahla tehdit ettiğini ve ağıza alınmayacak hakaretler ettiğini dile getirerek bu nedenle korkarak sustuğunu belirtmişti.

Lütfiye Gündüz kim?

31 yaşlarındayken kaybolan dört çocuk annesi Lütfiye Gündüz, 2013 yılından bu yana kayıp. Gündüz'ün kendisine ya da cesedine yıllardır ulaşılamadı. Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı programında aranan Gündüz'ün cinayete kurban gittiği düşünülüyor. Gündüz, kaybolmasından önce Duran Özdemir'den ayrılmıştı.

En Yeniler