Müge Anlı'da Gerçekler Ortaya Çıkmak Üzere Lütfiye Gündüz'ün Katili Kim?

Müge Anlı'da Gerçekler Ortaya Çıkmak Üzere Lütfiye Gündüz'ün Katili Kim?

ATV'de yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'da Lütfiye Gündüz hakkında büyük gelimeler yaşandı. Gündüz'ün şüpheli kaybı araştırmasında gerçekler ortaya çıkmak üzere, çember iyice daraldı...

On üç senedir ATV ekranlarında reyting fırtınaları estiren Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'da önce kayıp ihbarı ile aranan Lütfiye Gündüz'ün cinayet şüphesi ihtimali programda tartışılıyor. Art arda gelen açıklamalar ile şüpheleri çeken isimler ile alakalı büyük iddialar ortaya atıldı.

Sekiz yıl önce şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan ve hiçbir haber alınamayan Lütfiye Gündüz'ün öldürüldüğünden şüphe ediliyor. Müge Anlı, Gündüz'ün cinayete kurban gitmiş olma ihtimaline karşın soruşturulduğunu açıklamıştı. 

Hamiyet hanımdan büyük iddia

Hamiyet hanım, Gündüz'ün Ahmet Taşkın ile bir bağlantısının bulunabileceğini dile getirince stüdyo birbirine girmişti. Hamiyet hanımın iddiasına göre Gündüz sekiz sene öncesinde kaybolmadan önce garip davranıyordu. Hata Ahmet Taşkın ile de görüşmüştü. Ancak Hamiyet hanımın iddiasına göre Nurullah Koçyiğit’in de Gündüz'ün kaybı ile alakalı bir bilgisinin olduğunu belirtti. Hamiyet hanım hedefe Taşkın ve Koçyiğit’i koyarken babası Duran Özdemir’in de masum olduğunu belirtti.

Taşkın açıklama yapmak istiyor

Hamiyet hanımın iddiaları ortaya atarak okları Ahmet Taşkın'a çevirmesi ile karşı cepheye de cevap hakkı doğdu. Ahmet Taşkın, cezaevinde ancak ifade vermek istediğini belirtti. Taşkın'ın ismi Nezen Germiyen ile de anılması ile Lütfiye Gündüz'ün kaybıyla bir bağlantısı tek tek ortaya çıktı. Müge Anlı'nın aktardığına göre Ahmet Taşkın konuyla ilgili olarak bir açıklamadan bulunmak istiyor.

Annesinin ölüm sebebi ile araştırma ile ilgilenmek istemediğini dile getiren Hamiyet hanım ise pek çok kişinin tepkisine maruz kaldı. Sonrasında ise Nurullah Koçyiğit de Lütfiye ile bir ilişkisinin bulunmadığını ve Hamiyet'in yalan söylediğini belirtti.

Eski eşten inanılmaz iddia

Diğer bir iddiayı gündeme getiren isim Lütfiye Gündüz’ün eski eşi Duran Özdemir oldu. Özdemir'in iddiasına göre Nurullah Koçyiğit ve eski eşinin bir yasak aşkın içerisinde olduğunu belirten Özdemir, ikilinin sürekli buluştuğunu belirtti.

Koçyiğit ise Özdemir'in iddialarını yalanladı. Koçyiğit, Gündüz'e bir kez yardım etmenin dışında bir iletişimler olmadığını dile getirdi.

En Yeniler