Müge Anlı'da korkutan telefon yayına bağlandı anlattıkları Müge Anlı'yı endişelendirdi büyük panik

Müge Anlı'da korkutan telefon yayına bağlandı anlattıkları Müge Anlı'yı endişelendirdi büyük panik

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programında yine olay anlar yaşandı. Herkes çok endişelendi.

Müge Anlı tarafından sunulan reyting rekortmeni Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümünde endişe veren bir durum yaşandı.

Ağustos ayı içerisinde 16 yaşındaki kızlarının evde olmadığını fark eden Dinç çifti çocuklarını bulabilmek amacıyla ATV ekranında Müge Anlı'ya başvurmuşlardı.

Olayın programda yer almasıyla birlikte 16 yaşındaki genç kız babasını aradı. Yaşının küçük olması nedeniyle Ad ve soyadını yazmıyoruz.

Telefonda geç kızın söylemiş olduğu açıklamalar Müge Anlı ve ailesini endişelendirdi.

Herkesi tedirgin eden olayda Dinç ailesi kızlarının kaçırıldığını iddia ediyorlar. Genç Kız ise yayına bağlanarak çok kısık bir sesle konuşup gözyaşları içerisinde ailesine beni aramayın diye seslendi..

Bu olaydan endişelen Müge Anlı ve aile konuşmanın bir kısmını kayıt altına alarak kızlarının sağlığından şüphe duyduklarını açıkladılar.

Kendi isteğiyle gitmediğini belirten genç kız telefonda  kendisini zorla tutan kişilerden korktuğu için aramamaları gerektiğini söyledi.

Kayıt altına alınan bu görüşme sonrası hemen Müge Anlı durumu Kabak ilçe jandarma komutanlığına bildirdiklerini açıkladı. Jandarma geniş çaplı soruşturma başlatırken kızın adresi ise henüz bulunamadı.

Öte yandan genç kızı kaçırdığı iddia edilen kişilere isyan eden ünlü sunucu Müge Anlı Çok ayıp ediyorsunuz 16 yaşında bir çocuğu evde tutup ayıp ediyorsunuz. Anladığım kadarıyla cezaevine girme korkunuz yok. 16 yaşında çocuk. Yok mu hiç etrafında diyerek isyan etti.

Kendi yaşıtına bak 21.22 yaşındaymışsın bu yaşta bir delikanlının yanında 16 yaşında çocuğun işi ne diyerek ateş püskürdü!

Kız kardeş gibi elinden tutup parka mı götüreceksin diye seslenen Müge Anlı adeta isyan etti..