Müge Anlı'da Yok artık dedirten bir olay daha geldi anne 9 çocuğuna baktı ama..

Müge Anlı'da Yok artık dedirten bir olay daha geldi anne 9 çocuğuna baktı ama..

TAV ekranlarında her hafta içi yayınlanan program Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı'da ortalık yine birbirine girdi, seyirciler ne olduğunu şaşırdı. Dokuz çocuk annesi kadına yapılanlar ağızları açık bırakırken sunucu Anlı çok sert konuştu...

ATV ekranlarında yayınlanan Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı programında yine skandal bir olay yaşandı. Dokuz çocuk annesi olan 88 yaşındaki Fadime Aslan'In ani ölümü ile beraber yapılan soruşturmalarda çok korkunç detaylar gün yüzüne çıkarken programda çıkan kavga üzerine Müge Anlı artık pes etti...

Seksen sekiz yaşındaki kadının dokuz çocuğu tarafından da işkenceye maruz kalarak ölmesi ihtimali akıllara durgunluk verdi. Yaşlı kadının gelini ve oğlu arasındaki tartışma ise stüdyoyu ayağa kaldırdı. Kocasının açıklamaları ile gözü dönen kadın kocasına uçan tekmeler savurdu. Stüdyo birbirine girerken Müge Anlı'nın sakin tavırları ise dikkat çekti.  

Yengemle ilişkim var sanıyordu sözlerinden sonra ortalık karıştı

Çiftin kavga nedeni ise tartışma esnasında gelinin kocasının abisinin araba almasına hayırlı olsun dileyememesinin nedeni olarak, ağabeyinin yengesi ile ilişkisi olduğunu sanması dediğinde gelinin gözleri döndü. Yalan söylüyorsun sözleri ile kocasının üzerine yürüyen ve uçarak tekme atan kadınla beraber bütün stüdyo ayaklandı. Müge Anlı'nın sonrasında yaptığı açıklamalar ise herkesi ayakta alkışlattı.

Müge Anlı'ya destek mesajları yağdı

Anlı, sizin ailevi meseleleriniz beni alakadar etmez dedi ve büyük bir destek topladı. 88 yaşındaki kadının dokuz çocuğunun işkencelerinin ortaya çıkmasından sonrasında ve bu yaşanılan gelişmelerden sonra ise sosyal medyada ortalık yıkıldı. Kullanıcılar, dokuz çocuk büyüten bir kadının dokuz çocuğundan birinin bile hayırlı çıkamadığını dile getirerek öfkesini kustu. Herkesi ayağa kaldıran görüntülerle beraber kullanıcılar yetkililere seslenerek bu insanların acilen tutuklanması gerektiğini bildirdi. Diğer yandan anneleri öldüğü halde stüdyoda böyle bir şeyin kavgasının yapılması da pek çok izleyiciyi rahatsız etti. 

Türkiye görüntüler karşısında ayağa kalkmıştı

Fadime Aslan birkaç hafta öncesinde Müge Anlı'nın programına gündeme gelmiş ve küçük gelininin kaydettiği yaşlı ve hareket etmekten aciz kadına işkence görüntüleri herkesi ayağa kaldırmıştı.