Muhaliflerin Yeni Adresi olan OLAY TV için şok çıkış 6 Ay sonra kapatılacak veya Cavit Çağlar Kanalı..

Muhaliflerin Yeni Adresi olan OLAY TV için şok çıkış 6 Ay sonra kapatılacak veya Cavit Çağlar Kanalı..

Nevşin Mengü'nün Ana haber bültenini sunacağı Olay tv için bomba bir iddia gündeme geldi. İddia Cem Küçük'ten..

Ekrem İmamoğlu tarafından alındığı iddia edilen ve Cavit Çağlar'ın kesinlikle yalanladığı Olay tv hakkındaki iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Fatih Portakal'ın dahi transfer olacağı konuşuluyordu bu iddiada yalan çıktı. Nevşin Mengü Ana haberleri sunacak. Ancak Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük bomba bir yorumda bulundu. Olay TV hakkında çarpıcı bir analiz yaptı.

İddiasına göre Olay TV ye kapatılacak yada Cavit Çağlar bakın ne yapacak.

Cem Küçük'ün yazısı kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı bile:

İşte yazısından ilgili bölümler ve bazı başlıklar:

Cavit Çağlar'ın bir dediği diğerini tutmuyor. Önce "Olay TV'yi sattım" dedi. Sonra Ekrem İmamoğlu'na yakın biri aldı haberleri çıkınca "Hisseler benim, kimseye satmadım" dedi.


Arada bir sessizlik oldu. Sonra "Olay TV benim" dedi. Kanalı toparlama işini Nuri Çolakoğlu'na verdi. NTV'yi kuran da Çolakoğlu'ydu. Tabii sıkı bir solcu olan Çolakoğlu ne kadar hükûmet muhalifi varsa hepsini işe aldı. Bir kere Nevşin Mengü'yü işe aldın mı niyetini belli etmiş oluyorsun.


Süleyman Sarılar, Alican Uludağ gibi isimleri de kanalın bünyesine katmışlar. Valla bu isimleri alıp, "Ben tarafsız olacağım" diyemezsiniz. Cavit Bey siz belki tarafsız olabilirsiniz ama hepsi hükûmet muhalifi bu isimlerle tarafsız olunamaz. İsteseniz de bu olmaz. Bir tane hükûmeti destekleyen isim yok orada. Varsa bana söyleyin lütfen.
Dün Habertürk'te Fatih Altaylı'ya da tarafsız olacağını söylemiş Cavit Bey. Ben medyayı bilen biri olarak söylüyorum, daha başlarken düğmeler yanlış iliklendi. Bu işin gitmeyeceği belli. Demedi demeyin; 6 ay sonra Cavit Çağlar ya kapatacak kanalı ya da bırakıp gidecek...