Müjde Ar'dan o çok tartışılan tweet hakkında açıklama...

Müjde Ar'dan o çok tartışılan tweet hakkında açıklama...

Müjde Ar'dan o tweet'e açıklamaMüjde Ar'dan o çok tartışılan tweet hakkında açıklama...

 Müjde Ar adına açılmış bir twitter hesabından AK Parti’nin, oyların yüzde 49,4’ünü alarak, 4,5 aylık aranın ardından yeniden tek başına iktidar olması üzerine “Ucuz olsun diye pazara akşam gidip çürük sebzeleri alanlar, saltanat hayatı yaşayanlara oy vermiş...” yazılmıştı. 

O HESAP SAHTE
1 Kasım gününden itibaren sosyal medyada  hakaretlere uğrayan  Ar, kendisine bir hesap açarak açıklamada bulundu.

Müjde Ar Karakaş adıyla açtığı orijinal hesabından “Bugüne kadar adıma açılmış bütün Twitter ve instagram hesapları sahtedir. tek Twitter hesabım budur, bu da benim ilk tweet' imdir” yazdı. 

Sahte hesabına ilişkin yasal işlem başlatan Ar, defalarca şikayette bulunmuş, ancak işlem sürecinin uzun sürmesi sebebiyle mecbur kalarak sosyal medya hesabı açtı. Önceki gün açtığı hesabının da tek şahsi hesabı olduğunu duyurdu.

 Sahte Hesap TweetiMujdearofficial ““Ucuz olsun diye pazara akşam gidip çürük sebzeleri alanlar, saltanat hayatı yaşayanlara oy vermiş...”Gerçek Hesap TweetiMüjde Ar Karakaş ‏@MujdeArKarakas  17 sa.17 saat önce“Bugüne kadar adıma açılmış bütün Twitter ve instagram hesapları sahtedir tek Twitter hesabım budur bu da benim ilk tweet imdir”