Naci Görür Elazığ Depremi sonrası yaptığı açıklamayla olay oldu. Deprem Zincirinin Son halkasıymış

Naci Görür Elazığ Depremi sonrası yaptığı açıklamayla olay oldu. Deprem Zincirinin Son halkasıymış

Deprem Uzmanlarından olan Naci Görür Elazığ'da meydana gelen deprem sonrası korkutan açıklamalarda bulundu. Naci Görür'ün endişelendiren çıkışı neydi?

Son dönemde Türkiye'nin bir çok yerinden deprem haberleri geliyor. Gelen deprem haberleri endişeye yol açarken deprem uzmanlarının açıklamaları ise büyük önem taşıyor. Bugün Naci Görür'ün değerlendirmeleri gündem olan açıklamalar arasında yer aldı..

Herkes Türkiye'nin bir deprem ülkesi olduğunu bilmekte. İzmir'de meydana gelen yıkıcı depremin ektileri oldukça fazla olmuştu.

Sonrasında yaşanan depremler ise kısa süreli paniklere yol açarken deprem uzmanlarının yorumları dikkat çekiyor.

Naci Görür deprem konusunda dikkat çeken uyarılar yapan bir isimdir. Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen depremle ilgili açıklamalarda bulunan Naci Görür vatandaşları ve yetkilileri uyardı bunu da artçı deprem zincirinin son halkaları gibi düşünebilirsiniz açıklamasında bulundu.

Bilindiği gibi AFAD verilerine göre merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan bölgede 4.2 şiddetinde saat 17.17'de bir deprem kaydedilmişti. AFAD yaptığı açıklamada olumsuz bir ihbar bulunmadığına dikkat çekmişti. 

Deprem Uzmanlarından Naci Görür ise yapmış olduğu açıklamada Daha önce dediğim gibi 2020 depremi temizlik hareketlerine devam etmektedir endişe yok açıklamasında bulunarak bunu da artçı deprem zincirinin son halkaları gibi düşünebilirsiniz açıklamasında bulunarak vatandaşların içini rahatlattı. 

Deprem Uzmanı Naci Görür tarafından sosyal medya hesabından yapılmış olan açıklamanın tam metni şu şekildedir. Deprem Uzmanı Naci Görür'ün sosyal medya hesabından alınmıştır bu görüntü..