• BIST 94.499
  • Altın 244,341
  • Dolar 5,9310
  • Euro 6,6059
  • İstanbul 19 °C
  • Ankara 21 °C
  • İzmir 23 °C

Nazilli Belediyesi, Yazıcıoğlu Ve Arkadaşları İçin Lokma Döktürüp Mevlit Okuttu

Nazilli Belediyesi, Yazıcıoğlu Ve Arkadaşları İçin Lokma Döktürüp Mevlit Okuttu
Nazilli Belediyesi 2009 yılında helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde hayatlarını kaybeden yol arkadaşları için Nazilli...

Nazilli Belediyesi 2009 yılında helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde hayatlarını kaybeden yol arkadaşları için Nazilli Belediye Meydanında lokma hayrı yaptı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ın organizesi ile Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde hayatlarını kaybeden yol arkadaşları için Nazilli Belediyesi Mevlit okutup, Belediye Meydanında lokma hayrı yaptı. Kalabalık bir katılımın olduğu lokma hayrında Belediye Başkanı Haluk Alıcık vatandaşlara kendi elleri ile lokma ikramı yaparken, " Yaşadığı tüm acılara rağmen inançlı ve ilkeli siyasi mücadelesini, dürüstlüğü ve dik duruşu ile sürdürmüş olan Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmet ve saygı ile anıyoruz. Hayatının her döneminde, karşılıksız bir adanmışlık duygusu içerisinde, milli ve manevi değerlerin yücelmesi, millet ve vatanın bekası için kendi varlığını ve geleceğini feda edebilmeyi hayat düsturu olarak görmüştür. O daima, büyük bir davanın büyük bir yolun dümdüz bir takipçisi, katıksız, temiz bir ülkünün saf ve sade lideri olmuştur. İnancıyla, dava adamlığıyla, ilkeleriyle, duruşuyla, üslubuyla çilekeş ve örnek şahsiyetleriyle bu milletin çok değerli bir evladı olan Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'na ve beraberinde hayatını kaybeden yol arkadaşlarına Cenab-ı Allah'tan rahmet yad ediyor, ailelerine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Mekânı cennet olsun" dedi.

Nazilli Belediyesi, Yazıcıoğlu Ve Arkadaşları İçin Lokma Döktürüp Mevlit Okuttu

Kaynak : İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 Ulusal Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim