Necati Şaşmaz'dan Kurtlar Vadisi Kaos hakkında Bir Açıklama Daha Geldi! Dizinin Takipçilerinin Umutları Kuvvetlendi!

Necati Şaşmaz'dan Kurtlar Vadisi Kaos hakkında Bir Açıklama Daha Geldi! Dizinin Takipçilerinin Umutları Kuvvetlendi!

Kurtlar Vadisi Kaos, uzun süredir ekranlarda bekleniyor. Dizinin efsane karakteri Polat Alemdar'a hayat veren Necati Şaşmaz'dan yeni bir açıklama daha geldi. İşte detaylar...

Heyecanla beklenen Kurtlar Vadisi'nin devam serisi ile ilgili aylardır pek çok iddia gündemde dolaşıyor. Sevilen dizi serisinin yaratıcılarından olan ve başrolüne hayat veren Necati Şaşmaz neden "Kaos" ismi ile döneceklerini de açıkladı. 

Show TV'de ekrana gelecekti

Diziyle ilgili aylardır yeniden döneceğine dair iddialar gündemi meşgul ediyordu. Söylentilere göre dizinin senaryosu hazırdı ve Şubat'ta çekimlere başlanıp Show TV kanalında ekranlara gelecekti. Ancak herhangi bir gelişme duyurulmazken başka bir iddiaya göre ise bu durum söylentiden ibaretti. Senaryosunun bu kadar kısa sürede yazılmasının olanaksız olduğu dile getirilen açıklamalarda, artık bütçenin de eskisine nazaran çok daha katlandığı ve bu sebeplerle Kurtlar Vadisi Kaos'un ekranlara gelmesinin şuan için olanaksız olduğu ortaya atılmıştı. Derken Şaşmaz'dan bir açıklama daha geldi.

Neden Kaos?

Şaşmaz daha önceki yaptığı açıklamalarda neden "kaos" ismini seçtiklerini bildirmişti. Şaşmaz'ın ifadelerine göre "kaos" yönetimi adı altında bir yönetim sistemi var, buna göre ise dünya kaosa yönlendiriliyor ve oluşan kaos ile yönetiliyor. Kaos yönetiminden kurtulma ve çıkış sağlamanın yollarını anlatmayı hedeflediklerini açıklayan Şaşmaz, kaos durumunda elden alınanın ne olacağını ve nelerle savaşılması gerektiğini hikayelerinde anlatacaklarını ifadelerine ekledi.

Tüm dünyaya uzanan hikaye

Bu politika sürecinde hem yakın coğrafyada, körfezde, civardaki ülkelerde siyasi ve coğrafi olarak Türkiye'nin konumu ve işlevinin anlatılacağı bir hikaye yazdıklarını dillendiren Şaşmaz hayranlarına müjdeyi bu sözlerle vermişti. Global bir senaryo hazırladıklarını açıklayan Şaşmaz, Myanmar'dan Afganistan'dan Makedonya'ya hatta Amerika'ya uzanan hikayelerinin olduğunu da müjdelemişti.