Neslihan Atagül korkuttu! Hızla zayıflayan oyuncunun hastalığı ortaya çıktı...

Neslihan Atagül korkuttu! Hızla zayıflayan oyuncunun hastalığı ortaya çıktı...

Sevilen oyuncunun hastalığının ne olduğu belli oldu. Hızla kilo kaybeden oyuncudan kötü haber geldi. Bir hastalık ile mücadele ettiği ortaya çıkan güzel oyuncu verdiği kilolar ile korkuttu. Dinlenmeye çekilen oyuncunun hastalığı nedir?

Başarılı oyuncu Neslihan Atagül kötü haberi verdi. Aniden hızla kilo vermeye başlayan oyuncunun aslında bir hastalık ile baş ettiği ortaya çıktı. On gün rapor alan Atagül'ün hastalığı ne?

Rapor almak zorunda kaldı

Şuanda Sefirin Kızı dizisinde ekranlarda olan ünlü oyuncu Neslihan Atagül rahatsızlandı. Atagül, ani bir kilo kayıp yaşamasının ardından doktorlar hastalığını teşhis etti. Doktorların on gün boyunca rapor verdiği güzel oyuncunun yaşam kalitesi hastalık nedeni ile sekteye uğradı.

Geçirgen Bağırsak Sendromu teşhisi...

Başarılı oyunculuğu sayesinde gündemden düşmeyen Atagül, hastalığı nedeniyle on gün rapor almak durumunda kaldı. TV 100'ün haberine göre ünlü oyuncuya doktorlar Geçirgen Bağırsak Sendromu teşhisi koyunca, on gün istirahat etmesi için rapor verdi.

Geçirgen Bağırsak Sendromu nedir?

Ünlü oyuncunun yakalandığı geçirgen bağırsak sendromu, bağırsaklarda bulunan katman ve filtreleme ile alakalıdır. Bağırsaklardan pek çok madde geçerken, kana da zararsız olan maddeler geçiş yapabiliyor. Sıvılar, vitaminler ve mineraller bağırsaklardan kana geçebildiği gibi bağırsak katmanlarında gelişen bir problem nedeniyle kana zararlı organizma veya toksinler de karışabiliyor. Bu durum da geçirgen bağırsak sendromu olarak adlandırılıyor.

Sebebi pek çok hastalık ile bağlantılı olabilen rahatsızlık, kendisini gıdalara olan alerji, bağışıklık sistemindeki başka rahatsızlıklar, cilt sorunları, nörolojik etkiler, vitamin eksikliği  depresyon, baş ağrısı ve migren, aşırı kilo kaybı gibi etkilerle kendini gösterebilmektedir. Geçmeyen yorgunluk gibi etmenler de eklendiğinde geçici bağırsak sendromu kendini göstermeye başlamış olabilir.